بهترین کافه های هنری دبی در سفر نوروزی

حمیده کریمی
شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰
بهترین کافه های هنری دبی در سفر نوروزی

دبی، شهری پر از جاذبه‌های مدرن است؛ کافه‌های هنری یکی از این جاذبه‌ها است که کافه‌گردان و دوستداران هنر را دور هم جمع می‌کند.

اگر اهل کافه رفتن و هنر باشید، حتما دوست دارید که این دو علاقه‌مندی خود را هم‌زمان با هم تجربه کنید. تور دبی، فرصتی عالی برای سر زدن به جاذبه‌های متنوع دبی است. از بهترین کافه‌ها، گالری‌های هنری، موزه، رستوران و مراکز خرید مجلل گرفته تا بقایای محله‌های قدیمی، کویر و حتی پیست اسکی در دبی وجود دارد.

اگر دوست دارید غیر از مراکز خرید مدرن و رستوران‌های شیک، جنبه‌ی دیگری از دبی را ببینید، حتما به این کافه‌ها سر بزنید.

کافه Maisan 15

کافه های هنری دبی

این کافه قبلا Cabin نام داشت و به Maisan 15 تغییر نام داد. این کافه در واقع یک گالری هنری است که بهترین آثار هنری محلی و منطقه‌ای را به نمایش می‌گذارد. آثار این گالری هر دو هفته تغییر می‌کنند و یک کتابخانه هم دارد. علاوه بر اینها، غذاها و نوشیدنی‌های آن بسیار باکیفیت و لذیذ است.

از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب و جمعه‌ها و شنبه‌ها از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ شب برای سر زدن به این کافه فرصت دارید.

کافه The Workshop

کافه های هنری دبی

کافه The Workshop فرصتی عالی برای چند دقیقه آرامش و لذت بردن از هنر است. فضای کافه بسیار گرم و صمیمی است و منویی مختصر اما لذیذ دارد. در طبقه پایین، آثار هنری و هدایای مختلف را می‌توانید خریداری کنید و طبقه بالا به لوازم دکوری اختصاص دارد.

هر روز هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب برای سر زدن به این کافه فرصت دارید.

کافه Boston Lane

کافه های هنری دبی

این کافه در قلب منطقه‌ی فرهنگی و هنری دبی یعنی منطقه‌ی Al Quoz قرار دارد. بهترین نوشیدنی‌ها و قهوه‌ها را می توانید نوش جان کنید و از دیدن بهترین آثار هنری لذت ببرید. این کافه، هفت روز هفته از ساعت ۸ صبح تا ۷ عصر باز است.

کافه Sketch

کافه های هنری دبی

این کافه‌ی بی‌نظیر و جذاب، فرصتی عالی برای لذت بردن از بهترین نوشیدنی‌ها و تماشای بهترین آثار حجمی با جنس استیل است. اگر از علاقه‌مندان به هنرهای مفهومی و مجسمه سازی هستید، این فرصت را از دست ندهید. اگر از علاقه‌مندان به هنر باشید، بدون شک، دست خالی از این کافه گالری بیرون نمی‌روید.

هر روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ شب برای سر زدن به این کافه فرصت دارید.

کافه XVA

کافه های هنری دبی

این کافه در گالری XVA قرار دارد؛ یک گالری جذاب با انواع هنرها و نمایشگاه‌های متعدد که توجه هنردوستان را جلب می‌کند. در این کافه می‌توانید بهترین غذاهای گیاهی خاورمیانه‌ای را با عطر و طعم خانگی نوش جان کنید. فضایی سرسبز دارد و دارای یک حیاط با دکوراسیون سنتی است. 

برای آشنایی با سایر جاهای دیدنی دبی، می‌توانید لیست کاملی از آن را در کجارو مشاهده کنید و برای سفر به دبی برنامه‌ریزی داشته باشید.

مطالب مرتبط:

    منبع whatson

    دیدگاه