درج جریمه کنسلی بلیط پروازهای سیستمی اجباری شد

زهره زرشکیان
دوشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰
درج جریمه کنسلی بلیط پروازهای سیستمی اجباری شد

بر اساس بخشنامه جدید سازمان هواپیمایی کشوری، دفاتر خدمات مسافرت هوایی موظف شدند جریمه کنسلی بلیط پروازهای سیستمی را درج کنند.

سازمان هواپیمایی شور در بخشنامه‌ای به دفاتر خدمات مسافرت هوایی «درج جریمه کنسلی بلیط پروازهای سیستمی» را اجباری کرد. این سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرده که کارشناسان این سازمان در سامانه‌های فروش بلیط هواپیما در برخی موارد مشاهده کرده‌اند که به دلیل عدم انتشار جدول محاسبه کنسلی بلیط پروازهای سیستمی در برخی موارد باعث ایجاد شبهه و عدم شفافیت برای مسافران شده بود.

سازمان هواپیمایی کشوری از ابتدای دی ماه امسال دفاتر خدمات مسافرتی هوایی را موظف کرده تا جریمه کنسلی بلیط پروازهای سیستمی در کلاس نرخی خریداری شده را درج کنند.

طبق الزام این سازمان، باید تدبیری اتخاذ شود تا تمام سایت‌ها و نمایشگرهای فروش بلیط، نمایندگان شرکت‌های هواپیمایی، دفاتر خدمات مسافرتی هوایی و موتورهای جستجوگر پرواز برای این موضوع اقدام کنند.

اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری

یه یاد داشته باشید برای مقایسه قیمت تمامی بلیط های هواپیما از آژانس‌های هوایی معتبر و جستجوی بلیط ارزان هواپیما به مقصد مورد نظر خود، می‌توانید از بزرگ‌ترین موتور جستجوی پرواز در کجارو استفاده کرده و با اطمینان کامل از فروشنده‌های معتبر خرید کنید.

منبع tinn

دیدگاه