بهترین و کم هزینه ترین شیوه رزرو اینترنتی هتل کدام است؟

بخش تبلیغات
شنبه، ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
بهترین و کم هزینه ترین شیوه رزرو اینترنتی هتل کدام است؟

 می‌دانید سفرنوردها و به صورت کلی افرادی که به سفر علاقمند هستند، برای رزرو ساده، سریع و امن هتل داخلی از چه روشی استفاده می‌کنند؟

افرادی که قصد رزرو اینترنتی هتل در شیراز، اصفهان، مشهد و... را دارند از چه طریقی برای رزرو اقدام می‌کنند؟

بسیاری از این افراد، بهترین و کم هزینه‌ترین راه سفر را یافته‌اند و برخی همچنان با اتکا به شیوه‌های سنتی در صدد چانه‌زنی با متصدیان فروش بلیط و رزرو هتل و... برای کاهش هزینه‌ها هستند. در حالیکه راه بهتر و راحت‌تری هم وجود دارد.

حقیقتش را بخواهید برای سفرنوردهای حرفه‌ای، کیفیت سفر اهمیت بیشتری دارد تا هزینه تمام شده آن؛ با این‌حال برای کاهش هزینه‌ها و طولانی‌تر کردن مدت سفر، آنها راهکارهای خوبی دارند.

یکی از این راهکارها این است که از طریق سامانه رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه جاباما در لیست هتل‌های شهر و منطقه مورد نظرشان به دنبال هتلی با قیمت مناسب می‌گردند. از آنجا که جاباما لیست کاملی از هتل‌ها در سراسر کشور دارد، یافتن هتل با کیفیت و قیمت مناسب کار چندان سختی نیست. شما می‌توانید با بررسی موقعیت جغرافیایی هتل در شهر مورد نظر و همچنین با مقایسه قیمت هتل‌های یک شهر، برای رزرو اقدام کنید. به عنوان مثال اگر قدص سفر به مشهد و اقامت در هتلی مجلل را دارید، جاباما لیستی از هتل‌های پرستاره این شهر، مانند هتل درویشی مشهد، قصر و... را در اختیارتان قرار می‌دهد و شما می‌توانید از میان هتل‌های پیشنهادی این سامانه، هتلی که به بودجه و سلیقه‌تان نزدیک‌تر است را انتخاب کنید.

 این کار چند حسن دارد؛ اول اینکه می‌توانید با مشاهده تصاویر هتل با یک زمینه ذهنی برای انتخاب هتل اقدام کنید؛ ضمن اینکه می‌توانید قیمت هتل‌های هم سطح را مقایسه کرده و هتل مناسب بودجه خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر پس از خرید اینترنتی بلیط اتوبوس، قطار یا هواپیما، می‌توانید با کمک لیست هتل‌های جاباما، بهترین هتل را با قیمت مناسب رزرو کنید.

جاباما همچنین امکاناتی مانند رزرو اینترنتی هتل و بررسی هتل از روی نقشه و ... را به مسافران ارائه می‌دهد. همچنین پرداخت با کارت‌های شتاب و پشتیبانی 24 ساعته بابت خدمات ارائه شده از خدماتی است که کاربران وب‌سایت جاباما نسبت به آن اعلام رضایت بیشتری کرده‌اند.

این سامانه تاکنون توانسته است امکان رزرو اینترنتی بیش از هزار هتل داخلی را فراهم کند. به این ترتیب مسافران می‌توانند در تمام شهرهای تهران از طریق جاباما هتل رزرو کنند.

پس اگر قصد سفر به شهرهای ایران را دارید، با آگاهی کامل نسبت به ویژگی‌های هتل مورد نظرتان، آن را رزرو کنید. شما می‌توانید پس از خرید  بلیط اتوبوس  یا قطار و هواپیما از وبسایت‌های مطرح، هتل‌تان را از هم آنلاین رزرو کرده و از خدمات شایسته سفر برخوردار شوید.

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها تبلیغات

    دیدگاه