با جاباما هزینه هتل خارجی را ریالی پرداخت کنید

بخش تبلیغات
دوشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
با جاباما هزینه هتل خارجی را ریالی پرداخت کنید

جاباما به شما این امکان را می‌دهد تا هتل مورد نظر خود در کشورهای خارجی را رزرو کرده و هزینه آن را ریالی پرداخت کنید.

 اگرچه رشد نرخ دلار و حذف ارز مسافرتی در ماه‌های گذشته به کاهش حجم سفرهای تفریحی به کشورهای جهان و به ویژه سفرهای گران‌قیمت و رزرو هتل منجر شده است؛ اما همچنان علاقه‌مندان به سفر و در کنار آن‌ها مسافرانی که به قصد تجارت، تحصیل، درمان و... راهی کشورهای دیگر می‌شوند، حضور پررنگی در عرصه سفر و جهانگردی دارند.

برای این افراد، چه به قصد سفر و چه امور تجاری و... راهی کشورهای دیگر شده باشند، یافتن محل اقامت مناسب از چالش‌های مهم و جدی است.

چالشی که جاباما آن را رفع کرده و به همین دلیل محبوب‌ترین سامانه‌ رزرو اینترنتی هتل نام گرفته است.

جاباما، سامانه رزرو اینترنتی هتل است که کار رزرو هتل را برای بسیاری از مسافران کشورهای مختلف آسان کرده و شرایطی را فراهم آورده است که مسافران به هر نقطه از جهان، بدون هیچ دردسری و به راحتی، هتل مورد نظر خود را رزرو کنند.

با کمک جاباما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و تنها با چند کلیک ساده، هتل مورد نظرتان را بررسی و پس از ارزیابی هتل و مطالعه نظر مسافرانی که قبل از شما در هتل مورد نظرتان اقامت داشتند، برای رزرو اقدام کنید.

همچنین می‌توانید هزینه هتل خارجی را با کارت بانکی و به صورت ریالی پرداخت کنید و دیگر با مشکل تماس‌های مداوم برای یافتن هتل خارجی و رزرو آن مواجه نخواهید بود.

امکان بررسی و مقایسه هتل‌ها از لحاظ موقعیت جغرافیایی، قیمت و...، تنوع بالای هتل در تمام نقاط جهان، پشتیبانی 24 ساعته برای هتل‌های خارجی، حتی در روزهای تعطیل و امکان لغو رزرو و استرداد وجه پرداختی در کمترین زمان از مزایای رزرو اینترنتی هتل با جاباما است.

پس اگر قصد سفر به نقاط مختلف جهان  و رزرو اینترنتی هتل را دارید، با آگاهی کامل نسبت به ویژگی‌های هتل مورد نظرتان، آن را از جاباما رزرو کنید.

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها تبلیغات

    دیدگاه