اعلام برنامه‌های استان تهران برای روز جهانی جهانگردی

اعلام برنامه‌های استان تهران برای روز جهانی جهانگردی

نیکی قره گوزلویان
| یکشنبه, ۱ مهر ۹۷ ساعت ۱۴:۳۰

برنامه‌های روز جهانی جهانگردی در استان تهران مشخص شد.

سازمان میراث‌فرهنگی استان تهران، به مناسبت پنج مهر ماه، روز جهانی جهانگردی، برنامه‌هایی بر سه محور شعار جهانی سال، عاشورا و هفته دفاع مقدس برگزار خواهد کرد.

دلاور بزرگ‌نیا، مدیرکل میراث‌فرهنگی استان تهران در این‌باره گفت:

بر اساس شعار جهانی سال، «گردشگری و تحولات دیجیتالی»، ضمن تجلیل از افراد صاحب نظر و مدیران موفق در حوزه کسب کارهای استارتاپی در حوزه گردشگری، کارگاه آموزشی نیز با عنوان «بازاریابی دیجیتال در کسب کارهای گردشگری» برگزار می‌شود.

او در ادامه افزود:

افرادی در صنعت گردشگری برنده هستند که از فناوری اطلاعات به بهترین شکل در توسعه کسب و کار خود استفاده کنند، امروز عرضه‌کنندگان سنتی نمی‌توانند در بازار رقابتی باقی بمانند؛ مگر از همین حالا اقدام به روزآمد کردن شیوه‌های فروش و تبلیغات کنند. کارگروه کارآفرینی گردشگری در استان تهران، به منظور آموزش و حمایت از ایده‌های نوین که بر پایه‌ استارت‌آپ‌ها و فناوری اطلاعات باشد، تشکیل خواهد شد.

بزرگ‌نیا در انتها اضافه کرد:

تورهای تهرانگردی «فرزندان عاشورا» و «هنرگردی عاشورا» با موضوع دفاع مقدس و میراث معنوی عاشورا برگزار می‌شود. در این تورها شهروندان از موزه‌های صلح، سقاخانه‌ها و تکایای قدیمی تهران و کارگاه‌های هنرمندانی که آثار عاشورایی تولید می‌کنند، بازدید خواهند کرد.

عکس کاور: علیرضا کیخا

منبع مهرنیوز

دیدگاه  

    تبلیغات