جشنواره بدون قرعه کشی عید تا عید سکه ادامه دارد

بخش تبلیغات
یکشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰
جشنواره بدون قرعه کشی عید تا عید سکه ادامه دارد

جشنواره شرکت به پرداخت ملت با نام عید تا عید سکه در حال برگزاری است و تا عید غدیر ادامه دارد.

یک گردونه و میلیون ها جایزه

عیدی که سکه شد

جشنواره «عید تا عید سکه» شرکت به پرداخت ملت، با شعار «عید تو سکه کن» از تاریخ ۳۱ مرداد همزمان با ایام مبارک عید قربان آغاز شد و تا عید سعید غدیر، هشت شهریور ادامه خواهد داشت.

جشنواره «عیدتو سکه کن» به پاس قدردانی از کاربران اپلیکیشن سکه برگزار شده و کاربران می‌توانند به ازای هر تراکنشی که در این مدت انجام می‌دهند بدون قرعه‌کشی صدرصد برنده و بر اساس شانس خود از هدایای گردونه سکه بهره‌مند شوند.

جوایز بدون قرعه‌کشی گردونه شانس: کنسول بازی PS4، شارژ کیف پول ۱۰ هزار ریالی تا ۵۰۰ هزار ریالی، سفرهای رایگان اسنپ، کد تخفیف سایت‌های دیجی‌کالا، تخفیفان، مدیسه، اسنپ‌فود، علی‎‌بابا، کاربوی، الوپیک، پلاک، فیلیمو، جاباما، امداد خودرو، زودشور، نوار و چونک تنها تعدادی از جوایز اپلیکشن سکه است که به کاربران در این جشنواره اعطاء می‌شود

کاربران اپلیکیشن سکه در این جشنواره با خرید شارژ (حتی هزار تومانی)، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت، انجام کارت به کارت، خرید بلیط قطار، پرداخت تامین اجتماعی، پرداخت جریمه خودرو، خرید بیمه نامه، بازپرداخت تسهیلات و همچنین شارژ کیف پول خود از طریق اپلیکیشن سکه یک شانش گردونه جوایز دریافت می‌کنند.

کاربران پس از انجام تراکنش می‌توانند با ورود به بخش گردونه در اپلیکیشن سکه اقدام به چرخاندن آن کرده و شانس خود را برای بردن یکی از جوایز امتحان کنند.

شرکت به پرداخت به پاس قدردانی از همه شرکت‌کنندگان در این جشنواره علاوه بر میلیون‌ها جایزه بدون قرعه‌کشی، جوایز دیگری را نیز در نظر گرفته است؛ این جوایز بین تمامی کاربران سکه که حداقل یک تراکنش در مدت جشنواره انجام داده اند و حداقل ۱۱۰ امتیاز تراکنش های خود در این مدت کسب کرده‌اند قرعه‌کشی می‌شود.

جوایز قرعه‌کشی نهایی جشنواره عید تا عید سکه، سه دستگاه خودرو پژو 206 به همراه ۱۰ کمک هزینه سفر به جام ملت‌های آسیا است.

برای شرکت در این جشنواره و دریافت شانس گردونه‌ی جوایز از میان میلیون‌ها جایزه جشنواره و همچنین افزایش شانس برنده شدن خودرو پژو 206 و سفر به جام ملت‌های آسیا تنها کافی است پس از نصب اپلیکیشن سکه، تراکنش‌های خود را با آن انجام دهید.

از این رو برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس سایت http://sekeh.behpardakht.com/eydtaeyd/ مراجعه فرمایید و شانس خود را در گردونه اپلیکیشن سکه امتحان کنید.

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها تبلیغات

    دیدگاه