دبی رویدادهای مهیجی برای جشن های عید قربان تدارک دیده است

زینب موحدی
دوشنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵
دبی رویدادهای مهیجی برای جشن های عید قربان تدارک دیده است

دبی، برای برگزاری جشن‌های عید قربان برنامه‌های مفصلی، شامل اجرای موسیقی زنده و آتش بازی، تدارک دیده است تا عید امسال را برای ساکنان این شهر و گردشگران آن فراموش‌نشدنی سازد.

جشنواره‌ها و مراکز خرده‌فروشی دبی (DFRE)، نمایندگی گردشگری دبی، برنامه‌های خود را شامل برگزاری رویدادهای مهم و فعالیت‌های سرگرم‌کننده در سراسر شهر در تعطیلات عید قربان اعلام کرد. این رویدادها شامل برنامه‌های خانوادگی هیجان‌انگیز و نمایش‌های بی‌نظیر آتش بازی در نقاط مختلف شهر دبی است. تردیدی نیست که عید قربان امسال، جشنی فراموش‌نشدنی خواهد بود.

گردشگران و ساکنان دبی می‌توانند از اجرای موسیقی زنده توسط خوانندگان که در ساعت ۷:۳۰ عصر روز ۲۴ اوت در «مرکز خرید دراگون مارت ۲» (Dragon mart 2) برگزار می‌شود، لذت ببرند. «مرکز خرید بیچ» (The Beach) پذیرای یک نمایش آتش‌بازی ویژه خواهد بود که هر روز به‌مدت سه روز، از ۲۲ اوت تا ۲۴ اوت اجرا می‌شود. آتش‌بازی‌ها از ساعت ۸:۳۰ عصر شروع می‌شوند و در مقیاسی وسیع قابل تماشا هستند. «ساحل لامر» (La Mer) نیز میزبان یک آتش بازی در ساعت ۹:۳۰ شب خواهد بود که این برنامه در تمام مدت تعطیلات عید قربان برگزار می‌شود. یک آتش بازی موزیکال باشکوه هم در ساعت‌های ۹:۰۰ و ۱۰:۰۰ شب روزهای ۲۲ و ۲۳ اوت در منطقه چند منظوره‌ی «مرکز خرید جشنواره» (Dubai Festival City Mall) برگزار می‌شود. در نهایت، «خیابان السیف» (Al Seef) نیز نمایشی دیدنی از آتش بازی را برگزار خواهد کرد که آسمان خور دبی را در هر سه شب عید، در ساعت ۹:۰۰ شب نورانی خواهد کرد.

مرکز خرید بزرگ «سیتی سنتر دیره» (City Centre Deira) نیز برای عید قربان امسال برنامه‌هایی در داخل و در خارج از بازار تدارک دیده است؛ برنامه‌هایی که در داخل فضای مرکز خرید برگزار می‌شوند، از اولین روز عید تا ۳۰ سپتامبر ادامه خواهند داشت. طی این مدت، رستوران‌های مختلف با منوهای غذایی متنوع، فروشگاه‌های موقت و یک فضای سرگرمی ویژه برای اجرای زنده‌ی موسیقی و پخش فیلم برای سنین مختلف دایر خواهند بود که هر روز از ساعت ۱۰:۰۰ صبح شروع به کار می‌کنند. علاوه بر همه‌ی این‌ها، فعالیت‌های هیجان‌انگیز و متنوعی برای همه‌ی افراد از هر قشر و هر سنی در نظر گرفته شده است.

مطالب مرتبط:

    دیدگاه