فرودگاه مهرآباد برای پروازهای تابستانه آماده است

زلیخا رحمانیان
چهار شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
 فرودگاه مهرآباد برای پروازهای تابستانه آماده است

فرودگاه مهرآباد جهت رفاه حال مسافران و افزایش حجم سفرها در طول فصل تابستان، تسهیلاتی را برای مسافران و رانندگان تاکسی این فرودگاه فراهم آورده است.

مديرکل فرودگاه مهرآباد از آمادگی اين فرودگاه برای ساماندهی، توسعه و ارتقای خدمات به مسافران با توجه به افزايش پروازها در تابستان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی فرودگاه مهرآباد، ميرسعيد صفی نيا با اعلام اين خبر عنوان كرد:

با افزایش پروازهای فرودگاه در فصل تابستان، نظارت بر عملكرد ارگان‎ها و شركت‎های هواپيمايی، نظارت بر نحوه فعاليت تاكسيرانی و ديگر بهره‎برداران فرودگاهی را افزايش داده‎ايم.

وی با اشاره به آمادگی زیرساخت‎های سرمایشی ترمینال‎ها، نظارت بر عملکرد غرفه‎های تجاری و رستوران‎ها گفت:

رضايت مسافران از خدمات فرودگاهی و رعايت استانداردهای لازم در این زمینه را از دغدغه مديران این فرودگاه عنوان كرد.

مديركل فرودگاه مهرآباد در مورد افزايش تسهيلات رفاهی تاكسيرانان فرودگاه مهرآباد نيز گفت:

در اين فرودگاه علاوه بر توجه به ارتقای خدمات به مسافران، پيگير فراهم كردن امكانات رفاهی و ضروری واحدهای خدمت‎رسان از جمله تاكسيرانی فرودگاه هستيم.

از جمله اقدامات انجام شده در اين راستا می‌توان به ساماندهی تاكسيرانی، نوسازی ناوگان، مكانيزه كردن نوبت‎دهی تاکسی‌ها، آموزش رانندگان، خدمات اينترنتی تاکسی‌ها و اختصاص مسير ويژه برای دسترسی آسان مسافران به ناوگان عمومی اشاره كرد.

با توجه به حجم بالای تاکسی‌های فرودگاهی و رانندگان آن‌ها در فرودگاه مهرآباد طی قراردادی، پروژه احداث ساختمان تسهيلاتی برای رفاه و آسايش رانندگان و مسافران تاكسی آغازشده كه به زودی به بهره‌برداری خواهد رسيد. مکان اين ساختمان با ۳۰۰ مترمربع در پاركينگ حج قديم انتخاب شد كه از اين مساحت حدود ۵۰ مترمربع به قسمت اداری و ۲۵۰ مترمربع آن به رفاه رانندگان شامل نمازخانه و استراحتگاه اختصاص يافته است.

مطالب مرتبط:

    منبع کن نیوز
    برچسب‌ها تابستان

    دیدگاه