ستارگان فستیوال موسیقی تایلند، آماده هنرنمایی در پاتایا

نگین توکلی
شنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰
ستارگان فستیوال موسیقی تایلند، آماده هنرنمایی در پاتایا

فستیوال موسیقی فرهنگی تایلند، با اجراهای مدرن و سنتی در دو روز در شهر پاتایا، میزبان علاقه‌مندان است. 

برنامه‌های فستیوال موسیقی فرهنگی تایلند، شامل اجراهای موسیقی فولکلور، موسیقی مدرن و یک برنامه زنده روی استیج به همراه موسیقی که توسط گروه‌های محبوب و خواننده‌ها اجرا می‌شود، به زودی در پاتایا، برگزار خواهند شد.

اداره گردشگری تایلند (TAT) در بانکوک، در حال سازماندهی فستیوال موسیقی فرهنگی تایلند در تاریخ ۲۵ تا ۲۶ می ۲۰۱۸ (۴ و ۵ خرداد ۱۳۹۷)، در خلیج بالی های (Bali Hai Bay) در پاتایا است. هدف از برگزاری این فستیوال در این شهر، جذب گردشگران بین‌المللی است. فستیوال موسیقی فرهنگی یکی از برنامه‌های اداره گردشگری تایلند به نام «افتتاح سایه‌های جدید» (Open to the New Shades) برای گسترش صنعت گردشگری در این کشور است.

خانم سوجیترا جانگ چانسیتو، نایب رییس اداره گردشگری تایلند در بخش محصولات گردشگری و تجارت، گفت:

فستیوال موسیقی فرهنگی تایلند، به عنوان یکی از اجزای کمپین «افتتاح سایه‌های جدید»، از موسیقی به عنوان رسانه، استفاده می‌کند. این فستیوال به ایجاد آگاهی و ترویج گردشگری از طریق صنعت موسیقی پویای تایلند، که واقعا به یکی از بزرگ‌ترین دارایی‌های این کشور تبدیل شده است، کمک می‌کند.

رویدادهای این چنینی کمک می‌کنند تا تایلند به عنوان یک مقصد گردشگری در بازار گردشگری جهانی، به رسمیت شناخته شود. تایلند یکی از بهترین مقاصد گردشگری در آسیا از نظر رویدادهای فرهنگی و فستیوال‌های موسیقی، به شمار می‌آید.

برنامه‌های هیجان انگیز فستیوال موسیقی فرهنگی تایلند، شامل اجراهای موسیقی فولکلور، موسیقی مدرن و یک برنامه زنده روی استیج به همراه موسیقی که توسط گروه‌های محبوب و خواننده‌ها اجرا میشود، در ۴ استیج شهر پاتایا در دو روز، برگزار خواهند شد.

هنرمندانی که در این فستیوال بر روی استیج اجرا خواهند داشت، راسامی ایزان سول (Rasamee Isan Soul)، یک گروه ایزان که اجراهای آن، تلفیق موسیقی سنتی با جاز، راک و سول (موسیقی مذهبی سیاهپوستان)، گروه بین‌المللی پارادایز بانکوک، یک گروه موسیقی ترکیبی که ملودی‌های سنتی تایلندی را با سبک بلوز و فولک راک، تلفیق می‌کند؛ موکا گاردن، یک گروه موسیقی مدرن سبک رگی-اسکا (Reggae-ska) با اجراهای پاپ، فانک، راک و موسیقی کانتری تایلندی؛ رپرهای تایلندی چون اوربوی تی جی (Thai country musical influences) و دی (Day) از گروه مگا تایتانیوم (mega-group Thaitanium) و ارکستر جاز افسانه‌ای اینفینیتی تایلند (Thai jazz maestros Infinity)، خواهند بود.

فستیوال موسیقی فرهنگی تایلند، سعی دارد تا سفر به استان چون بوری (Chon Buri) و استان‌های همسایه آن را ترویج دهد و در عین حال، به توسعه تجربیات بومی تایلند که بعدها ممکن است به سطح منطقه‌ای، ملی یا بین‌المللی گسترش یابند، کمک کند.

در این فستیوال، اجراهای موسیقی فولکلور در سه استیج کوچک‌تر به همراه گروه‌های محلی و خواننده‌ها، نیز برگزار خواهد شد.

خوراک‌شناسی تایلندی در نمایشگاه غذا شامل فنون آشپزی از هر یک از چهار منطقه اصلی تایلند، نمایش داده خواهد شد.

دیگر فعالیت‌ها در این فستیوال شامل غرفه‌هایی برای نقاشی صورت و برچسب‌های خالکوبی است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند از جاذبه‌های گردشگری سه بعدی تایلند در گالری بزرگ عکس‌های اداره گردشگری تایلند، عکس فوری بگیرند و آن را به اشتراک بگذارند یا با استفاده از هشتگ #thailandculturalmusicfestival یا #amazingthailand برای شرکت در مسابقه دریافت یک بارانی رنگارنگ، آن را در دیگر شبکه‌های اجتماعی، پست کنند.

منبع traveldailynews

دیدگاه  

    تبلیغات