با Inflighto در طول پرواز زیر پای خود را ببینید

سعید شاعری
دوشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰
با Inflighto در طول پرواز زیر پای خود را ببینید

آیا مایل هستید به تماشای آنچه که در طول پرواز در مایل‌ها پایین‌تر اتفاق می‌افتد بنشینید؟ پس این اپلیکیشن را نصب کنید.

سرگرمی‌های طول پرواز همواره یکی از دغدغه‌های همیشگی مسافران و ایرلاین‌ها در طول پرواز بوده‌اند و با تولید اپلیکیشن‌های جذاب، دنیای جدید و متفاوتی در این حوزه ایجاد شده است. یکی از این اپلیکیشن «Inflighto» است که به مسافران پرواز این امکان را می‌دهد که تمام اطلاعات منطقه‌ای که از آن عبور می‌کنند، آب‌ و هوا و دیگر مطالب مرتبط با مسیری که از آن عبور می‌کنند را ببینند.

دیگر نیازی نیست برای قاپیدن بلیط صندلی کنار پنجره از دیگر مسافران تلاش کنید تا شاید بتوانید چشم‌انداز ۳۵۰۰۰ پایی زیر خود را تماشا کنید. «Inflighto» دارای سیستم نقشه‌ی روی پرواز است که دقیقا نشان می‌دهد چه چیزی زیر پای شما است.

البته بیشتر هواپیماهای پیشرفته و مدرن امروزی به تلویزیون‌های تک نفره‌ متصل به پشت هر صندلی مجهز است که نقشه‌ لحظه‌ای پرواز را به مسافران نشان می‌دهد، اما این تلویزیون‌ها تنها می‌توانند مکان لحظه‌ای مسافران، ارتفاع پرواز و سرعت هواپیما را نشان دهند.

inflighto

علاوه بر هر آنچه که تلویزیون متصل به پشت هر صندلی می‌تواند انجام دهد، نرم‌افزار «Inflighto» می‌تواند تغییرات لحظه‌ای آب و هوا را به شما یادآوری کند و شما را قبل از هر گونه آشفتگی حاصل از شرایط بد جوی مطلع سازد. قابلیت جالب دیگر این نرم‌افزار قسمت چت آن است. مسافران هواپیمایی که از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند، می‌توانند با استفاده از این نرم‌افزار با یکدیگر گفت‌و‌گو کنند. این امکان حتی برای چت‌کردن مسافران با خدمه پرواز و حتی خلبانان نیز وجود دارد.

سازنده‌های این اپلیکیشن جذاب، دو خلبان استرالیایی هستند که با امید اینکه خلبانان و خدمه پرواز بتوانند لحظات زیبا و هیجان‌انگیزی که در هواپیما یا پشت پنجره در حال وقوع است را با مسافران در میان بگذارند، این نرم‌افزار را ساخته‌اند. البته آن‌ها بر این باوراند که کیفیت نقشه کنونی نرم‌افزار هنوز به جایگاه مطلوب نرسیده است.

پرواز

«Inflighto» به زودی امکان ردیابی و مشاهده کشتی‌ها و قایق‌هایی که هواپیما در مسیر‌های آبی از بالای آن‌ها عبور می‌کند را نیز فراهم می‌کند که البته نیازمند خریداری اشتراک این نرم‌فزار جالب است. باید این نکته را یادآوری کنیم که شرط استفاده از این نرم‌افزار اتصال به اینترنت وای‌فای هواپیما است و مسافران برای استفاده از خدمات اینترنت طول پرواز مجبور به پرداخت هزینه‌ی هنگفتی هستند.

برای دانلود و نصب رایگان این اپ می‌توانید به «Apple App Store»  یا «Google Play» مراجعه کنید. اما این مسیر ورژن پایه‌ی اپلیکیشن را در اختیار قرار می‌دهد. برای خریداری ورژن اقتصادی-دائمی «Inflighto»، که شامل رادار هواشناسی و قابلیت چت طول پرواز می‌شود، باید سالانه هزینه‌ای برابر ۶.۹۹ دلار را بپردازید و در ازای دریافت تمام امکانات اپلیکیشن یا همان ورژن «Business Class» نرم‌افزار باید هزینه‌ ۲۸.۴۹ دلاری را تقبل کنید.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما خارجی یا داخلی را دارید، با استفاده از موتور جستجوی پرواز کجارو می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به مقصد مورد نظر خود را یافته و از فروشنده‌های معتبر خریداری کنید.

مطالب مرتبط:

    منبع thepointsguy

    دیدگاه