فرودگاه دبی، برنده دو جایزه در مراسم نوآوری های هوایی شد

فرودگاه دبی، برنده دو جایزه در مراسم نوآوری های هوایی شد

زینب موحدی
| چهار شنبه, ۱۶ اسفند ۹۶ ساعت ۱۹:۱۵

اجلاس «نوآوری‌های هوایی» با هدف بررسی مسائل مربوط به نوآوری‌های انجام شده در زمینه‌ی «ارتقاء امنیت و بهبود تجربه‌ی مسافر» در امارات متحده عربی برگزار شد.

فرودگاه‌های دبی موفق به کسب دو جایزه در اجلاس نوآوری‌های هوایی در مراسم «ماه نوآوری‌ها» شد که روز ۲۸ فوریه و توسط اداره‌ی کل عمومی هواپیمایی امارات متحده‌ی عربی (GCAA) و به عنوان بخشی از تلاش‌های استراتژیک آن برای حمایت از نوآوری در بخش حمل و نقل کشور برگزار شد.

فرودگاه دبی در دو دسته‌ی ارتقاء امنیت حمل و نقل هوایی برای پلت فرم ایمنی AMIN خود و نیز، بهبود تجربه‌ی مسافر با اپلیکیشن انجمن فرودگاه شهری موفق به کسب جایزه شد. AMIN، امنیت فرودگاه را با استفاده از متمرکزسازی اطلاعات امنیتی به وسیله‌ی نرم افزار و سیستم تامین می‌کند تا متخصصان امنیت فرودگاه بتوانند اطلاعات را تجزیه و تحلیل و پردازش کنند.

اپلیکیشن انجمن فرودگاه چشم اندازی واقعی از عملیات‌های پیچیده‌ی فرودگاهی برای کارکنان ۶۸ شرکت مختلف فعال در فرودگاه فراهم می‌آورد تا بتوانند تجربه‌ای هموار و راحت برای صدها هزار مسافر روزانه‌ی خود ایجاد کنند.

اجلاس «نوآوری‌های هوایی» و جوایز آن با حمایت سلطان بن سعید المنصوری، وزیر اقتصاد امارات متحده عربی، برگزار شد تا متخصصان صنعت هواپیمایی، مدیران شرکت‌ها، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران گرد هم آورد تا در مورد مسائل مربوط به نوآوری در زمینه‌ی «بهبود تجربه‌ی مسافر» و «ارتقاء استانداردهای ایمنی و امنیت هواپیمایی» با هم به گفتگو و تبادل نظر بپردازند.

بوتی قوروش، معاون تامین امنیت فرودگاه‌های دبی (نفر دوم از سمت راست در عکس) جایزه‌ی مربوط به بخش مسائل امنیتی را دریافت کرد.

برچسب‌ها دبی هواپیما

دیدگاه  

    تبلیغات