اجاره ماشین برای سفر نوروز ۹۷

اجاره ماشین برای سفر نوروز ۹۷

بخش تبلیغات
| سه شنبه, ۱۵ اسفند ۹۶ ساعت ۱۰:۰۰

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز بسیاری از افراد برای مسافرت خود برنامه‌ریزی می‌کنند، تعطیلاتی که بهترین زمان برای گشت و گذار و استراحت است.

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز بسیاری از افراد برای مسافرت خود برنامه‌ریزی می‌کنند، تعطیلاتی که بهترین زمان برای گشت و گذار و استراحت است. شهرهای بسیار خوبی از نظر طبیعت و جاذبه‌های توریستی در ایران وجود دارد که می‌توان آن‌ها را برای سفر در تعطیلات نوروز انتخاب کرد. به دلیل وسعت و تنوع بی‌نظیر آب و هوا، گزینه‌های بسیار خوبی را می‌توانیم براساس نیاز خود انتخاب کنیم؛ از کویر و دشت گرفته تا جنگل و دریا، حتی جزایر بی‌نظیری در ایران وجود دارد که می‌توان به آن‌ها سفر کرد؛ مانند کیش و قشم.

افراد بسیاری فکر می‌کنند که برای سفر باید هزینه بسیار زیادی را کنار بگذارند؛ اما در واقع این طور نیست. اگر از گردشگران و جهانگردان حرفه‌ای بپرسید که چگونه به شهرهای زیادی سفر کرده‌اند، از پاسخ آن‌ها شگفت‌زده خواهید شد. بسیاری از گردشگران و جهانگردان دارای شغل‌های معمولی هستند و درآمد بالایی ندارند؛ اما در کنار این افراد، کسانی هستند که با دارا بودن شغل‌های عالی و درآمد بسیار مناسب، نمی‌توانند حتی به کیش بروند. از طرفی می‌توان گفت این افراد نمی‌توانند هزینه‌های سفر خود را متعادل کنند. نکته‌ای که در سفر وجود دارد این است که باید هزینه‌های تمام کارهایی را که می‌خواهید انجام دهید به مقداری کاهش دهید، نه اینکه یکی از آیتم‌ها را به کلی حذف کنید. با این کار می‌توان گفت شما سفری لذت‌بخش که قصد انجام آن را داشتید، تجربه می‌کنید.

اجاره ماشین برای سفر نوروز

در بسیاری از نقاط دنیا، اجاره خودرو یا اجاره ماشین بسیار مطرح است و افراد، به‌راحتی ماشین موردنظر خود را انتخاب می‌کنند و با کمترین هزینه از بهترین برندها استفاده می‌کنند. امروزه در بسیاری از مناطق ایران این کار صورت می‌گیرد و شما در بسیاری از شهرها به خصوص مناطق تهران و کرج می‌توانید این کار را انجام دهید و خودروهای روز دنیا را سوار شده و از سواری با آن‌ها لذت ببرید. علاوه بر این، بسیاری از افراد برای عروسی و مراسم دیگر این کار را انجام می‌دهند.

نکات طی تحویل خودرو

هنگام تحویل خودرو همیشه از شما مدارکی جهت ضمانت گرفته می‌شود. حین تحویل سواری، به منظور کرایه ماشین با شما قراردادی نوشته می‌شود که باید به توضیحات آن توجه کنید. شرایط خاص را حتما از موسسه یا شرکت اجاره‌دهنده سوال کنید؛ برای مثال در صورت خرابی خودرو چه اتفاقی می‌افتد یا… .

در زمان تحویل خودرو از نظر ظاهری و موتوری تا جای ممکن اتومبیل را چک کنید تا در حین بازگشت به مشکلی بر نخورید. برای پشتگرمی حداکثر از کارکرد ثابت و انعطاف‌پذیر اجزای متحرک، آن‌ها را باز کرده و چک کنید. برای مثال آیینه‌ها را چک کنید یا به صورت دستی یا به صورت اتومات، لاستیک سواری را کاملا چک کنید تا ظاهر مناسبی داشته باشد یا مدل آن‌ها با یکدیگر تفاوت نداشته باشد.

اجاره ماشین در تهران

شرایط متداول بیمه اجاره ماشین

اجاره‌دهندگان خودرو در شهرها و مناطق آزاد به صورت زیر است. کلیه ماشین‌های این کلکسیون داری بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه معتبر با کامل‌ترین سطح پوشش بیمه‌ای هستند.

  1. بیمه شخص ثالث ضرر مالی به خودرو شخص جلو
  2. بیمه شخص ثالث در اضطرار‌های کوچک و نقص عضو برای سرنشینان سواری اجاره خودرو و سرنشینان سواری
  3. بیمه بدنه ضرر مالی به وجود آمده را تا سقف حداکثر ۸۰% نهان‌سازی می‌دهد و مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یا موسسات شهریه خودپرداخت بیمه به عهده اجاره کننده موتور است.
  4. مشتریان اجاره ماشین این شرکت می‌توانند با خرید بیمه اضافه نقد، پوشش بیمه را تا سقف ۹۵% افزایش دهند و دیگر مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یا موسسات شهریه فرانشیز از مشتریان دریافت نمی‌شود.

نکات پایانی که باید در هنگام اجاره خودرو به آن‌ها توجه کرد

  • مدت زمان اجاره روزانه ۲۴ ساعت است.
  • هزینه سوخت به‌عهده اجاره‌کننده است.
  • مبلغ ۵۰۰ هزارتومان بابت جرائم احتمالی راهنمایی و رانندگی به مدت حداقل ۳ روز و حداکثر ۱۰ روز نزد اجاره‌دهنده خواهند ماند و پس از روشن شدن وضعیت خلافی سواری، به شما بازگردانده خواهد شد.

همان‌طور که گفته شد نوروز یکی از بهترین فرصت‌ها برای سفر است. شما از امروز می‌توانید تمام کارهای خود را برای سفر آماده کنید. تکنولوژی این کار را برای شما تا حد بسیار زیادی تسهیل کرده است. تنها با فشردن چند دکمه می‌توانید خواسته‌های خود را انجام دهید و بهترین برنامه‌ریزی را با توجه به نیاز خود ترتیب دهید. بسیاری از این شرکت‌ها، سامانه ثبت شکایت دارند و شما می‌توانید به‌راحتی مشکلات خود را با آن‌ها در میان بگذارید. مطمئنا با اجاره خودرو در تهران می‌توانید یکی از بهترین تورهای ایران را با لذتی دوچندان تجربه کنید.

برچسب‌ها تبلیغات

دیدگاه  

    تبلیغات