خرید بلیط نوروزی هواپیما مشهد تا قبل از اتمام ظرفیت

بخش تبلیغات
دوشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰
خرید بلیط نوروزی هواپیما مشهد تا قبل از اتمام ظرفیت

همه ساله موج تمام شدن بلیط هواپیما مشهد و سایر شهرهای کشور در آستانه‌ی نوروز نگرانی را بین مسافرانی که هنوز موفق به خرید بلیط سفر خود نشده‌اند، افزایش می‌دهد.

معمولا از یک ماه قبل از نوروز شایعه‌ی تمام شدن بلیط هواپیما و قطار زمزمه می‌شود و باور عمومی این است که اگر بلیط سفر نوروزی خود را از مدت‌ها قبل تهیه نکرده باشند، در نهایت بلیطی نصیب‌شان نمی‌شود، مگر اینکه بتوانند بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد پیدا کنند.

بدون شک نمی‌توان منکر کاهش ظرفیت بود؛ اما برخی از ایرلاین‌ها با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز، ظرفیت پروازهای خود را افزایش می‌دهند و پیش نمی‌آید که مسافر برای سفر به هر مقصدی نتواند هیچ بلیطی هواپیمایی پیدا کند.

به گزارش ویرلن؛ تفاوت اصلی در گستره‌ی انتخاب است؛ مسافرانی که از مدت‌ها قبل بلیط خود را تهیه کرده‌اند دست‌شان در انتخاب بازتر است؛ اما به این معنی نیست که خرید بلیط هواپیما در نزدیکی نوروز یا در طول آن بسیار محدود شده باشد، بلکه امکان انتخاب بلیط بین دو - سه گزینه خواهد بود.

اگر شما هم هنوز بلیط هواپیمای خود را تهیه نکرده‌اید و دوست دارید تعطیلات نوروز حتما سری به شهر دیدنی مشهد بزنید، باید تا فرصت هست و دیر نشده برای خرید بلیط هواپیما به مقصد مشهد اقدام کنید. البته نباید به امید پیدا کردن بلیط لحظه آخری هم بنشینید و در این شرایط بهتر است هر چه زودتر نسبت به خرید اقدام کرد تا خیال‌تان آسوده باشد.

همین حالا وارد اپلیکیشن علی‌بابا یا سایت آن به آدرس www.alibaba.ir شوید و بلیط سفر نوروزی‌تان را خریداری کنید.

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها تبلیغات

    دیدگاه