رویدادهای مهم فستیوال غذای دبی در سال ۲۰۱۸

زلیخا رحمانیان
یکشنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰
رویدادهای مهم فستیوال غذای دبی در سال ۲۰۱۸

فستیوال غذا یکی از سرگرم کننده‌ترین و پرطرفدارترین فستیوال‌ها در دنیا است. سرگرمی، غذا و طعم‌های متفاوت را در ۱۷ روز تکان‌دهنده در دبی تجربه کنید.

فستیوال غذا در دبی، جشنی است که در آن همه مواد مربوط به خوراکی و آشپزی یافت می‌شود. این جشنواره در سال ۲۰۱۸ از تاریخ ۲۲ فوریه تا ۱۰ مارس برگزار می‌شود.از پیدا کردن رستوران مورد علاقه شما گرفته، تا لذت بردن از یک وعده ناهار به یاد ماندنی مواردی هستند که می‌توانید در این رویداد هیجان‌انگیز تجربه کنید. هر ساله در کنار این فستیوال رویدادهای برجسته دیگری نیز برگزار می‌شود که بهتر است آن‌ها را از دست ندهید. فستیوال غذا منحصر به غذا نیست و شما می‌توانید از موسیقی زنده و سرگرمی‌های موجود در آن نیز لذت ببرید.

هفته رستوران دبی

فستیوال غذا دبی

یکی از وقایع مهم جشنواره دبی، هفته رستوران‌های دبی است که در سال ۲۰۱۸ از تاریخ ۲۲ فوریه تا ۳ مارچ برگزار می‌شود. دوستداران غذای شهر می‌توانند از منوی مجموعه‌های سه گانه که به‌صورت انحصاری برای این رویداد تدارک دیده شده‌اند، در بهترین رستوران‌های دبی لذت ببرند. فقط برای AED199، مشتریان قادر خواهند بود از طیف وسیعی از غذاهای بین‌المللی لذت ببرند. اگر علاقه‌مند هستید، سعی کنید برای این جشنواره سریع‌تر ثبت نام کنید، تا غذاهای لذیذ با قیمت‌های بی‌نظیر را از دست ندهید.

غذاخوری ساحلی

فستیوال غذا دبی

مزه‌های خوشمزه را در کنار ساحل تجربه کنید! از تمامی غذاها لذت ببرید. غذاخوری ساحلی Etisalat برای پنجمین بار است که به فستیوال غذای دبی می‌آید. محل برگزاری نمایشگاه (Etisalat Beach Canteen) در ساحل جمیرا است که در طول جشنواره تبدیل به یک مکان آشپزی می‌شود و نمایشی از بهترین غذاهای دبی را ارائه می‌دهد؛ از غذاهای خانگی گرفته تا غذاهای رستورانی و کافه‌ها در این ساحل قابل دسترس هستند.

بازدیدکنندگان این رویداد هرساله می‌توانند، نمونه‌های کاملی از غذاهای سراسر جهان، از غذاهای خیابانی گرفته تا وعده‌های اماراتی را تست کنند. این جشنواره فقط محدود به غذا نیست؛ شما می‌توانید در کنار آن از سرگرمی‌های مختلف مانند کلاس‌های تناسب اندام، موسیقی، فعالیت‌های دوستانه و خانوادگی لذت ببرید. از این رویداد غافل نشوید، چراکه هزاران غذای شهر را به ساحل می‌آورد تا هر چیزی که مربوط به غذا است را جشن بگیرند. Etisalat Beach Canteen در تمام مدت جشنواره غذای دبی پابرجا است و تا ۱۰ مارس برگزار می‌شود.

Hidden Gems

در جشنواره غذای دبی آرای شما راجع به بهترین رستوران‌ها را جمع‌آوری می‌کنند و هیچ کس راجع به آن مطلع نمی‌شود، سپس آن را منتشر می‌کنند. دوستداران مواد غذایی دبی در جستجوی گوهرهای گران‌بها هستند و شهر را جستجو می‌کنند تا مکان‌های کمتر شناخته‌شده را بیابند که غذاهای خوشمزه با قیمت مناسب ارائه می‌دهند.

طعم دبی

فستیوال غذا دبی

Taste of Dubai در نسخه ۱۱ خود ارمغان‌های خوشمزه‌ای را به این فستیوال می‌آورد. بسیاری از دوستداران غذای شهر به مدت سه روز در آمفی‌تئاتر شهر دبی جمع می‌شوند تا از غذاهای خوشمزه بسیاری از رستوران‌های دبی لذت ببرند. بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند از سرآشپزهای معروف جهان که به‌صورت زنده آشپزی می‌کنند، آموزش ببینند و شانس این را دارند که به روی صحنه بروند و در کنار آن‌ها آشپزی کنند. شما در آنجا به غیر از غذا، می‌توانید از اجرای موسیقی زنده توسط هنرمندان محلی و بین‌المللی لذت ببرید. این رویداد ۸ تا ۱۰ مارچ برگزار می‌شود.

آشپزخانه Fatafeat

فستیوال غذا دبی

در کنار جشنواره دبی که در ۲ام و ۳ام مارچ برگزار می‌شود، این رویداد آشپزی به‌صورت رایگان برای سرگرمی خانواده‌ها برگزار می‌شود. این رویداد توسط Fatafeat TV، کانال غذای عرب، سازمان‌دهی می‌شود و برای چهارمین بار است که به فستیوال غذای دبی می‌آید. در این رویداد فعالیت‌های تعاملی از جمله نمایش آشپزی، کلاس‌های سرآشپزان برتر، رقابت‌ها، مسابقات و موارد دیگر برگزار می‌شود. سعی کنید آن را از دست ندهید.

منبع visitdubai

دیدگاه