طرح حمل و نقل گردشگری در کاشان اجرا می‌شود

فرناز رهبران رنجبر
یکشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰
طرح حمل و نقل گردشگری در کاشان اجرا می‌شود

بنا به گفته سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان طرح حمل‌ و‌ نقل گردشگری در شهرستان کاشان از اوایل آذرماه اجرا می‌شود.

به گفته مهران سرمدیان، سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان، نبود زیر ساخت مناسب برای ساماندهی بخش گردشگری در سطح منطقه یکی از اساسی‌ترین چالش‌های پیش روی توسعه صنعت گردشگری است. این طرح سبب شناسایی تمام افراد فعال در این حوزه شده و خدمات ترانسفر را در قالب نرم افزار با هماهنگی دفاتر خدمات مسافرتی و جهان‌گردی انجام می‌دهد.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان با اشاره به شعار سال «گردشگری و تحول الکترونیک» از برگزاری کارگاه آموزشی توجیهی با همکاری کمیته گردشگری الکترونیک شهرستان و کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی شهرستان کاشان با موضوع «گردشگری الکترونیک با رویکرد کار آفرینی» خبر داد.

حجت‌الله ناصحی‌پور، مسئول گردشگری اداره میراث فرهنگی شهرستان کاشان نیز در همین زمینه با ایراد مطالبی عنوان کرد:

در این کارگاه که در راستای آموزش فعالان گردشگری منطقه شمال استان اصفهان با مبانی و مباحث کارآفرینی و بازاریابی الکترونیک برگزار می‌شود، برای اولین بار به ارائه و عرضه اپلیکیشنی با موضوع حمل و نقل گردشگری پرداخت خواهد شد.

مسئول گردشگری اداره میراث فرهنگی شهرستان کاشان با تاکید بر لزوم حل معضل حمل و نقل، با توجه به حضور بی‌شمار گردشگران خارجی از تمهید و تصمیم کمیته امنیت گردشگران خارجی در فرمانداری ویژه شهرستان کاشان خبر داد.

در این ارتباط طی جلسات مستمر ضمن آسیب‌شناسی و نیاز سنجی صورت گرفته ساماندهی خودروهای فعال در این بخش و رانندگانی که در این زمینه فعالیت می‌کردند با همکاری ارگان‌های انتظامی، امنیتی و نظارتی در دستور کار قرار گرفت و طی نشست‌های کارشناسی با سازمان تاکسیرانی شهرداری، خودروهایVIP آریو و نیز خودروهائی که شرایط مندرج در دستورالعمل مربوطه ابلاغی از سازمان میراث فرهنگی کشور را دارا باشند، در این طرح مشارکت خواهند داشت.

سالن اجتماعات اتاق بازرگانی شهرستان کاشان میزبان برگزاری کارگاه آموزشی در آذرماه سال جاری بوده و راهنمایان گردشگری، مدیران مراکز اقامتی و پذیرایی، مدیران دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی و جهانگردی و دانشجویان رشته‌های گردشگری و نیز فعالین حوزه حمل و نقل می‌توانند از در کارگاه دیدن کنند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مشارکت و فعالیت در طرح حمل و نقل گردشگری شهرستان می‌توانند به تارنمای رسمی اداره میراث فرهنگی شهرستان کاشان www.kashancht.ir مراجعه کنند.

عکس کاور از جمال‌زاده

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها

    دیدگاه