تعامل و همکاری ایران با سازمان جهانی گردشگری در زمینه تقویت صنعت گردشگری

فرناز رهبران رنجبر
سه شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰
تعامل و همکاری ایران با سازمان جهانی گردشگری در زمینه تقویت صنعت گردشگری

ایران برای تعامل و همکاری با UNWTO (سازمان جهانی گردشگری) در زمینه تقویت صنعت گردشگری اعلام آمادگی کرده است.

علی‌اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پیامی به زوراب پلولیکاشویلی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری به خاطر حضور در چهلمین نشست عمومی اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری در شهر همدان تشکر کرده و بر تعامل و همکاری برای تقویت صنعت گردشگری تاکید کرد.

متن نامه بدین شرح است:

از پیام محبت‌آمیز و حامیانه آن مقام عالی بی نهایت سپاسگزارم. میزبانی از جنابعالی به انگیزه برگزاری چهلمین نشست عمومی اعضای وابسته UNWTO در استان همدان ایران، مایه افتخار و موجب مسرت و خشنودی اینجانب و فعالان گردشگری ایران گردید.

بی‌شک حضور اثر بخش و روشنگرانه جنابعالی در این رویداد و حمایت های بی‌دریغی که از روند روبه رشد صنعت گردشگری ایران ابراز نمودید دلگرم‌کننده ما و تمام فعالان این عرصه است. مواضع صریح و روشن شما در پشتیبانی از تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران برای تقویت بخش گردشگری و دعوت از جهانیان برای تماشای ایران، نشان از درایت و دقت نظر جنابعالی به‌عنوان بالاترین مقام رسمی UNWTO دارد.

اینجانب ضمن قدردانی دوباره از حضور صمیمی و سازنده شما و همراهان گرامی‌تان در ایران و خشنودی از نتایج مفید مذاکرات انجام شده، برای هر گونه تعامل و همکاری در راستای پیشبرد اهداف مشترک جهت تقویت صنعت گردشگری اعلام آمادگی می نمایم.

دعوت صمیمانه ما را برای تجدید دیدار و افتخار میزبانی دوباره در ایران پذیرا باشید.

برچسب‌ها خانواده کجارو

دیدگاه