هواپیمایی اتحاد؛ امکانات جدید کلاس اقتصادی ایرباس A380

نگین توکلی
سه شنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰
هواپیمایی اتحاد؛ امکانات جدید کلاس اقتصادی ایرباس A380

اتحاد ایرویز، دومین شرکت بزرگ هوایپمایی امارات متحده عربی، به زودی صندلی‌هایی با فضای پای بیشتر در کابین اکونومی ایرباس‌های ناوگان خود اضافه خواهد کرد.

شرکت هواپیمایی اتحاد ایرویز به تازگی فضای اکونومی، یک انتخاب جدید صندلی در هواپیماهای عریض را به مشتریان خود معرفی کرده است.

تا ماه دسامبر، ایرلاین هواپیمایی الاتحاد، شرکت پرچمدار امارات متحده عربی به ده هواپیمای ایرباس A380 ناوگان خود، صندلی‌های جدید اضافه خواهد کرد؛ امکان جدیدی که فضای پا را تا ۳۶ اینچ (۹۱٫۴۴ سانتی‌متر) افزایش خواهد داد.

این طراحی دوباره، تعداد صندلی‌های با فضای پای بیشتر در کلاس اکونومی در این مدل هواپیما را از ۲۰ به ۸۰ عدد افزایش خواهد یافت.

جمال احمد ال آوادی، مدیر بخش تجربه مهمانان در هواپیمایی اتحاد ایرویز، گفت:

ما متوجه شدیم که خواسته‌های هیچ دو مسافری مانند هم نیست و مشتریان امروز ما به انتخاب‌های بیشتر و فضای شخصی‌تر در طول سفرشان احتیاج دارند.

در پاسخ به تقاضا و محبوبیت صندلی‌های با فضای پای بیشتر، ما طراحی کابین اکونومی خود را تغییر دادیم تا مسافران بتوانند تجربه بهتری از سفر خود در شرکت هواپیمایی ما داشته باشند.

ال آوادی در ادامه گفت:

در حالی که بیشتر شرکت‌های هواپیمایی، فقط به فکر افزایش تعداد صندلی‌های کلاس اکونومی خود هستند، ما بر محصولات و خدمات استثنایی که تقاضا و بودجه مسافران مختلف را پوشش می‌دهند، تمرکز خواهیم کرد.

شرکت هواپیمایی اتحاد ایرویز بغیر از اصلاحات در هواپیماهای A380 خود، تا پایان سال ۲۰۱۹، صندلی‌های فضای اکونومی بیشتری را به دیگر هواپیماهای ناوگان خود اضافه خواهد کرد. تعداد این صندلی‌ها در بوئینگ ۷۷۷ اس به ۱۲ و در بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینرز به ۲۱ عدد خواهد رسید. این آمار نشان می‌دهد که تا پایان سال ۲۰۱۹، تعداد صندلی‌های اضافی با فضای پای بیشتر تا ۵۶۰ درصد افزایش خواهد یافت.

خانواده‌هایی که فرزندان کوچک دارند، مسافران سن بالا و کسانی که ناتوانی جسمانی دارند و با ویلچر جابجا می‌شوند، هم‌اکنون می‌توانند برای سفر از فضای اکونومی جدید با صندلی‌هایی با فضای پای بیشتر در اتحاد ایرویز استفاده کنند.

مطالب مرتبط:

    دیدگاه