برندگان جایزه «مسافر تجاری» ۲۰۱۸ معرفی شدند

زینب موحدی
جمعه، ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰
برندگان جایزه «مسافر تجاری» ۲۰۱۸ معرفی شدند

جوایز «مسافر تجاری» بر اساس رای خوانندگان مجله انتخاب و نتایج آن توسط یک شرکت حسابرسی مستقل به تایید می‌رسد و به عنوان یک معیار برتر در این صنعت از اهمیت زیادی برخوردار است.

روز دوشنبه ۱۵ اکتبر، برندگان «جوایز مسافر تجاری ۲۰۱۸» (Business Traveller Awards) در یک مهمانی ناهار در هتل «رویال گاردن» (Royal Garden hotel) لندن، با حضور ناشران مجله‌ی «Business Traveler» و «Panacea Media» و توسط مهمان بسیار محترم و ویژه‌ی این مراسم، مایکل پورتیلو، اعلام شد.

این جوایز که با حمایت‌های مالی پاناسونیک اهدا می‌شود، بر اساس امتیازاتی که توسط خوانندگان به هر کدام از کاندیداها اعطا می‌کنند انتخاب می‌شود و نتیجه‌ی آن به تایید یک شرکت حسابرسی مستقل می‌رسد. نتیجه‌ی نهایی این جوایز، به عنوان معیاری معتبر در صنعت مسافرت شناخته می‌شود. به پشتوانه‌ی حضور ۳۰ ساله‌ی این جوایز در تقویم صنعت مهمان‌نوازی و مسافرت، بیشتر از ۲۵۰ عدد از رهبران این صنعت در رقابت‌های تنگاتنگ امسال حضور داشتند.

هواپیمایی سنگاپور (Singapore Airlines) چهار جایزه‌ی مهم شامل بهترین ایرلاین، بهترین ایرلاین آسیایی، بهترین کلاس اکونومی و بهترین کلاس خدمه کابین را به خود اختصاص داد. بریتیش ایرویز (British Airways) بار دیگر برنده‌ی جایزه‌ی بهترین هواپیمایی برای مسافت‌های کوتاه، بهترین برنامه‌ی معمول پروازی و بهترین محل استراحت فرودگاهی به خاطر «اتاق کنکورد» که در ترمینال پنج فرودگاه هیتروی لندن قرار دارد، را دریافت کرد. سازمان «وان ورلد» (oneworld) که دفتر مرکزی آن در نیویورک مستقر است نیز مفتخر به دریافت عنوان بهترین اتحاد ایرلاین‌های همکار شد.

در همین حال، قطر ایرویز (Qatar Airways) سه جایزه برای بهترین خط هوایی مسافت‌های دور، بهترین کلاس بیزینس و بهترین هواپیمایی خاورمیانه را تصاحب کرد و عناوین بهترین فرست کلاس، بهترین کلاس اقتصادی پرمیوم، و بهترین ایرلاین ارزان قیمت به ترتیب به امارات (Emirates)، ویرجین آتلانتیک (Virgin Atlantic) و ایزی جت (Easyjet) رسید. خطوط هوایی دلتا (Delta Air Lines) به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی آمریکای شمالی، خطوط هوایی آفریقای جنوبی (South African Airways) به عنوان بهترین ایرلاین آفریقایی و ایروفلات (Aeroflot) به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی اروپای شرقی انتخاب شدند. 

فرودگاه چانگی (Changi airport) برای سی و یکمین سال متوالی، به عنوان بهترین فرودگاه جهان انتخاب شد و فرودگاه اسخیپول آمستردام (Amsterdam Schiphol) جایزه اروپا را از آن خود کرد و فرودگاه هیترو لندن (London Heathrow)، بهترین فرودگاه از نظر خرید بدون مالیات لقب گرفت. آویس (Avis) بار دیگر به عنوان بهترین شرکت کرایه خودرو در سراسر جهان و در اروپا برگزیده شد؛ این در حالی بود که ویرجین ترینز (Virgin Trains) جایزه‌ی بهترین قطار محلی بریتانیا را به خود اختصاص داد.

در مقوله‌ی هتل‌ها، هتل‌ها و استراحتگا‌ه‌های اینترکانتیننتال (InterContinental Hotels & Resorts) برنده‌ی عنوان بهترین هتل‌های زنجیره‌ای تجاری در سطح جهان شد و عنوان بهترین هتل تجاری در بریتانیا نیز به اینترکانتیننتال لندن در پارک لین (InterContinental London Park Lane) رسید؛ در حالی که هتل هیلتون (Hilton) موفق به کسب سه جایزه برای بهترین هتل‌های زنجیره‌ی تجاری در بریتانیا و اروپا و نیز بهترین برنامه‌ی وفاداری هتل به خاطر «طرح افتخارات هیلتون» شد. ماندارین اورینتال (Mandarin Oriental) جایزه بهترین هتل‌های زنجیره‌ای لوکس را تصاحب کرد؛ و شانگری-لا سنگاپور (The Shangri-La Singapore) هم عنوان بهترین هتل تجاری در سطح جهان را از آن خود کرد.

سایر برندگان عبارت هستند از: هتل‌ها و استراحت‌گاه‌های روتانا (Rotana Hotels & Resorts)، هتل‌ها و استراحت‌گاه‌های شانگری-لا (Shangri-La Hotels & Resorts)، هتل‌ها و استراحت‌گاه‌های اوبروی (Oberoi Hotels & Resorts)، هتل‌ها و استراحت‌گاه‌های لانگ‌هام (Langham Hotels & Resorts)، هتل پریمیر (Premier Inn)، هتل‌های ماریوت (Marriott Hotels)، اقامت‌گاه اسکات (Ascott The Residence) و هتل فرودگاهی ریگال هنگ کنگ (Regal Airport Hotel Hong Kong).

بیشتر از ۲۵۰ مدیر اجرایی از بخش‌های مختلف صنعت گردشگری در این مراسم شرکت داشتند؛ این تعداد با آراء مستقیم خوانندگان مجله‌ی پیشروی بریتانیا انتخاب و توسط یک شرکت حسابرسی مستقل تایید شدند.

مطالب مرتبط:

    منبع traveldailynews

    دیدگاه