بهترین رستوران های بدروم، ترکیه

حمیده کریمی
چهار شنبه، ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵
بهترین رستوران های بدروم، ترکیه

بدروم، به‌عنوان یک مقصد گردشگری محبوب در ترکیه، رستوران‌های زیادی دارد. در این رستوران‌ها بهترین غذاهای محلی و غذاهای بین‌المللی سرو می‌شود.

بدروم، یکی از مقصدهای تابستانی محبوب در میان انواع تور ترکیه است. سواحل زیبایی دارد و پر از هتل‌های لوکس و رستوران‌‌های عالی است. رستوران های بدروم، بسیار باکیفیت هستند و بهترین غذاهای بین‌المللی و محل را می‌توانید در آن‌ها نوش جان کنید.

در شهری مثل بدروم، خوردن غذاهای دریایی لذیذ در کنار دریا، فرصتی است که نباید از دست بدهید.

از آنجایی که این شهر، یک شهر توریستی محبوب است، رستوران‌های زیادی دارد که بیشتر آن‌ها ارزش امتحان کردن دارند. انتخاب کردن از بین این همه رستوران، کار سختی است. در این فهرست تعدادی از بهترین رستوران‌های بدروم ترکیه را معرفی می‌کنیم که در آنجا با خیال راحت بتوانید هرکدام را که دوست دارید انتخاب کنید.

رستوران Memedof

رستوران های بدروم

رستوران Memedof یک رستوران غذای دریایی و مدیترانه‌ای است. آن را می‌توان به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های غذای دریایی در بدروم معرفی کرد به همین دلیل اگر قصد دارید که حتما غذای این رستوران را امتحان کنید، باید از قبل میز رزرو کنید. میزهای کنار دریا را انتخاب کنید تا چشم‌انداز زیبایی از اطراف ببینید. در منوی رستوران، غذاهای متنوعی عرضه شده است و با بهترین و تازه‌ترین صید روز تهیه می‌شوند. به غیر از غذاهای دریایی، مجموعه‌ای از بهترین و متنوع‌ترین پیش‌غذاها در این رستوران سرو می‌شود. برای وعده‌های ناهار و شام می‌توانید به این رستوران سر بزنید. این رستوران هم میز در فضای باز دارد و هم در فضای بسته.

رستوران Miam

رستوران های بدروم

رستوران Miam یک رستوران غذای ترکی و مدیترانه‌ای است. این رستوران شیک درست روی آب قرار دارد و تعدادی از میزها و صندلی‌های آن روی عرشه‌ی چوبی واقع شده‌اند. در این رستوران هم‌زمان با خورن غذاهای لذیذ و پیش‌غذاهای متنوع از تماشای تابش نور ماه روی دریا لذت می‌برید. منوی مخصوص نوشیدنی‌های رستوران هم قابل‌توجه است. برای وعده‌های ناهار و شام می‌توانید به این رستوران سر بزنید. این رستوران مجلل، فضایی رمانتیک دارد و البته میز در فضای باز هم دارد.

رستوران Maçakızı

رستوران های بدروم

رستوران Maçakızı یک رستوران ترکی، مدیترانه‌ای و ایتالیایی است. رستوران Maçakızı یکی از شیک‌ترین رستوران‌های شهر است و طبیعتا قیمت‌های بالایی دارد. برای غذا خوردن در این رستوران شیک و مجلل، حتما باید از قبل میز رزرو کنید. این رستوران در کنار دریا قرار دارد و در آن، معماری و طراحی مدرن با زیبایی‌های طبیعت و مناظر دریایی اطراف اژه به زیبایی تلفیق شده است. اگر در ساحل خصوصی Maçakızı روز خود را بگذرانید، می‌توانید برای ناهار، از غذاهای ویژه‌ی ناهار این رستوران لذت ببرید. این رستوران شیک، فضایی مدرن و رمانتیک دارد و دارای میزهایی در فضای باز است.

رستوران Soğan Sarmısak

رستوران های بدروم

رستوران Soğan Sarmısak یک رستوران غذای ترکی و مدیترانه‌ای است. این رستوران یکی از بهترین و دنج‌ترین رستوران‌های فهرست است که درست در ساحل قرار دارد. برای وعده‌های ناهار و شام آماده‌ی پذیرایی از مهمانان است. نام این رستوران به‌معنای پیاز و سیر است. این رستوران غذاهای فوق‌العاده‌ ترکی را با عطر و طعم غذاهای خانگی سرو می‌کند. منوی رستوران هر روز تغییر می‌کند. در این رستوران در حالی که پاهایتان روی شن‌های ساحل قرار دارد و از دیدن مناظر زیبا لذت می‌برید، می‌توانید غذاهایی لذیذ نوش جان کنید که با دقت و شوق فراوانی برای مهمانان تهیه شده‌اند. این رستوران انتخابی عالی برای قرارهای رمانتیک است و در فضای باز میز دارد.

رستوران Mimoza

رستوران های بدروم

رستوران Mimoza یک رستوران غذای ترکی و مدیترانه‌ای است که با گل‌ها و فانوس‌های رنگارنگ تزیین شده است. اگر می‌خواهید درست در کنار آب در منطقه‌ی Gümüşlük غذا بخورید، حتما این رستوران را انتخاب کنید. این رستوران بهترین غذاهای دریایی یا تازه‌ترین ماهی‌ها و انواع پیش‌غذاها را سرو می‌کند. از آنجایی که این رستوران جزو بهترین و شیک‌ترین رستوران‌های شهر است، قیمت آن از آنچه که انتظار دارید، کمی بیشتر است. ولی دکوراسیون زیبا و غذاهای لذیذ رستوران ارزش هزینه کردن دارد و حتما باید از قبل میز رزرو کنید. برای وعده‌های ناهار و شام می‌توانید این رستوران را انتخاب کنید. فضای رستوران رمانتیک و آرام است و بخشی هم در فضای باز دارد.

رستوران Çetimek

رستوران های بدروم

رستوران Çetimek یک رستوران غذای ترکی و مدیترانه‌ای است. این رستوران در عین حال که شیک و باکیفیت است، قیمت‌های معقولی دارد. از مسیرهای شلوغ توریستی دور است و در محیطی دنج و آرام زیر سایه‌ی یک درخت بزرگ قرار دارد و با فانوس‌های زیبای سنتی تزیین شده است. حتما از قبل یکی از میزهای کنار آب را رزرو کنید که چشم‌اندازهای زیبایی رو به قایق‌های رنگارنگ ماهیگیری دارند. در این رستوران می‌توانید بهترین پیش‌غذاها و انواع ماهی تازه را امتحان کنید. لذت ببرید.

رستوران Hoca’nın Yeri

رستوران های بدروم

رستوران Hoca’nın Yeri یک رستوران غذای ترکی است و یکی از معدود رستوران‌های بدروم است که غذای دریای سرو نمی‌کند. این رستوران بهترین غذاخوری شهر برای امتحان کردن غذایی به نام mantı است. این غذا، نوعی دامپلینگ شبیه به راویولی است که با گوشت چرخ کرده پر می‌شود و آن را با سس گوجه و سیر سرو می‌کنند. آیران یا دوغ، نوشیدنی محبوب این رستوران است که نباید از دست بدهید. برای وعده‌های صبحانه و ناهار و شام می‌توانید به این رستوران سر بزنید. بخشی از رستوان در فضای باز قرار دارد و دارای فضایی آرام و سنتی است.

رستوران Limon

رستوران های بدروم

رستوران Limon بدون تردید یکی از زیباترین رستوران‌های بدروم است. این رستوران در باغی سرسبز و زیبا قرار دارد و دارای میزها و صندلی‌هایی به سبک قدیمی است. در این رستوران، هم‌زمان با غذا خوردن، می‌توانید منظره‌ی زیبایی از غروب آفتاب را تماشا کنید. می‌توانید صندلی‌های زیر درخت را انتخاب کنید که با چراغ‌های حباب‌دار زیبا تزیین شده است. منوی رستوران شامل انواع مزه، یا پیش‌غذاهای ترکی است. این رستوران فضایی بسیار رمانتیک و جذاب دارد و برای قرارهای دو نفره، مناسب است.

رستوران Orfoz

رستوران های بدروم

رستوران Orfoz یکی از بهترین رستوران‌های شهر برای خوردن انواع غذاهای دریایی است. میزهای چوبی در دکوراسیون ساده و جذاب رستوران، حال‌وهوای دیگری به آن داده است. بهترین غذاهای دریایی و انواع ماهی را می‌توانید در این رستوران با بهترین کیفیت نوش جان کنید. همه‌ی غذاها تازه هستند و با تازه‌ترین و بهترین صید روز تهیه می‌شوند. برای غذا خوردن در این رستوران حتما از قبل میز رزرو کنید.

دیدگاه