۷ مورد از ساده ترین و پردرآمدترین مشاغل در خارج از کشور

سارا کرایی
سه شنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰
۷ مورد از ساده ترین و پردرآمدترین مشاغل در خارج از کشور

چه مشاغلی آسان‌تر هستند؟ هر فرد دیدگاه متفاوتی در این رابطه دارد، اما در این مقاله می‌توانید با ۵ مورد از این مشاغل آشنا شوید.

یکی از بهترین چیزهایی که در مورد کارهای آسان و با درآمد خوب وجود دارد، این است که این قبیل کارها گاهی اوقات به شما کمک می‌کند که زندگی بهتری داشته باشید و با انرژی کافی برای تحقق بخشیدن به علائق واقعی خود (که ممکن است چیزی را پرداخت نکند) به شما کمک کند. مسئله‌ی مهم یافتن چنین مشاغلی است. خوشبختانه، این شغل‌ها وجود دارند، حتی اگر تعدادشان زیاد نباشد. برخی افراد واقعا مشاغل آسانی دارند که درآمد نسبتا خوبی دارند. اگر قصد مهاجرت دارید، قبل از انتخاب حرفه آینده خود، نگاهی به این لیست ببرید.

نویسنده دورکار: ۴۰,۰۰۰ پوند

نویسنده

اگر فکر می‌کنید فردی خلاق هستید و از نوشتن لذت می‌برید، پس چرا نویسنده دورکار بودن را امتحان نمی‌کنید؟ نویسندگان دورکار می‌توانند در تمام طول روز لباس خواب به تن و بدون اینکه لازم باشد از خانه بیرون بیایند، کار کنند. به این شکل کنترل بیشتری روی ساعات کار خود دارند.

آنچه این افراد انجام می‌دهند، شامل طیف وسیعی از پروژه‌های مختلف می‌شود که برای انجام آن‌ها مهلت مشخصی تعیین می‌شود و این افراد می‌توانند براساس شیوه زندگی خود کارها را بپذیرند. دستمزد نویسندگان دورکار، بسته به تعداد پروژه‌هایی که کار می‌کنند متفاوت است، هرچند شما می‌توانید انتظار داشته باشید تا سالانه به ۴۰,۰۰۰ پوند درآمد داشته باشید.

کتابدار: ۲۹,۵۰۰ پوند

کتابدار

آیا عاشق کتاب خواندن هستید؟ نظرتان درباره کار در محیطی که با کتاب سروکار داشته باشید چیست؟ شاید دوست دارید یک کتابدار باشید. به عنوان یک کتابدار، باید بتوانید به دیگران کمک کنید تا کتاب یا کتاب‌های مورد نیازشان را پیدا کنند یا آن‌ها را در کتابخانه هدایت کنند. همچنین مسئول فهرست‌بندی کتاب‌ها و نگه داشتن سابقه‌ی افرادی که از آن‌ها استفاده می‌کنند، هستید. اما این روند با استفاده از رایانه‌ها ساده‌تر از قبل شده است.

حتی اگر به نظر کار ساده‌ای باشد، کتابداران اغلب نیاز به گذراندن برخی آموزش‌ها دارند و اکثر آن‌ها دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند. حقوق سالانه یک کتابدار از ۲۳,۵۰۰ پوند تا ۲۹,۵۰۰ پوند در سال است.

عکاس: ۵۰,۰۰۰ پوند

عکاس

عکاسی یکی از سرگرم کننده‌ترین و ساده‌ترین شغل‌ها در جهان است. اگر فردی هستید که عشق عکاسی است، این کار برای شما است. در حالیکه در گذشته یک عکاس درگیر چاپ عکس‌ها می‌شد، امروز به دلیل استفاده از دوربین‌های دیجیتال نیازی به این کار نیست و عکاسی را از گدشته هم ساده‌تر ساخته است.

تنها کاری که باید انجام دهید، این است که دوربین مناسب را انتخاب کنید و نحوه استفاده از آن را یاد بگیرید و البته کمی هم استعداد داشته باشید. در حال حاضر، کارگاه‌ها و آموزش‌گاه‌های زیادی برای توسعه مهارت‌های عکاسی وجود دارد، و این محیط‌ها جایی عالی برای شروع کار هستند. به‌عنوان یک عکاس تمام وقت، می‌توانید تا ۵۰,۰۰۰ پوند در سال درآمد کسب کنید.

توسعه دهنده نرم افزار: ۵۰,۰۰۰ پوند

توسعه دهنده نرم افزار

توسعه‌دهنده نرم‌افزار بخشی از فرایند تولید نرم‌افزار را انجام می‌دهد و شغلی است که همیشه به دلیل سرعت بالای پیشرفت تکنولوژی، نیاز به افرادی حرفه‌ای‌ برای کار آنلاین و تولید نتایج سریع‌تر و بهتر خواهد بود. شغل‌های زیرمجموعه توسعه‌دهنده نرم‌افزار آسان است، اگر ماهر باشید و بهترین بخش کار این است که شما درآمد بالایی خواهید داشت.

میانگین حقوق از ۲۸,۰۰۰ پوند تا ۴۵,۰۰۰ پوند در سال متغیر است و با تجربه مدیریتی در این شغل می‌توانید تا ۵۰ هزار پوند درآمد داشته باشید. در حالیکه یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار اغلب در دفتر کار می‌کند، در برخی از شرکت‌ها فرصت برای کار در خانه و در محیطی با استرس کمتر وجود دارد.

اپراتور برق: ۳۴,۰۰۰ پوند

اپراتور برق

اگرچه کار اپراتور برق پیچیده به نظر می‌رسد، افرادی که در این زمینه کار می‌کنند، چیزی خلاف این را می‌گویند. در حالیکه مسئولیت بسیار زیادی بر دوش این افراد است، تنها کاری که کارکنان نیروگاه‌های برق باید هر روز انجام دهند، این است که برخی از سوئیچ‌ها را لمس ‌کنند و برق را به یک میلیون خانوار و ساختمان ارسال می‌کنند. شما می‌توانید بیش از ۳۵,۰۰۰ پوند در سال درآمد داشته باشید و تنها لازمه‌ی این شغل این است که دیپلم حرفه‌ای داشته و در دو درس ریاضیات و علوم خوب باشید. 

سگ واکر: ۴۰ پوند در ساعت

سگ واکر

اگر چه ممکن است این کار به نظر کار احمقانه‌ای بیاید، اما برای دانش‌آموزان نوجوان یا به‌عنوان یک کار تابستانی بسیار عالی است، یک سگ واکر می‌تواند تا ۴۰ پوند در هر ساعت درآمد داشته باشد. پیاده‌روی بردن سگ‌های بزرگ در خیابان‌های شهر خیلی آسان نیست. اما افراد سالمند، معلول، آن‌هایی که خارج از شهر زندگی می‌کنند یا فقط تنبل هستند، مایل‌اند پول خوبی به شخص دیگری بدهند تا حیوان خانگی مورد علاقه آن‌ها را برای گردش بیرون ببرد. از آنجایی که اکثر شهرها دارنده سگ‌ها را موظف به تمیز کردن خرابی‌های آن‌‌ها می‌کند، احتمالا بدترین بخش این کار تمیز کردن خراب‌کاری‌های سگ‌ها است.

نگهبان خانه‌نشین: ۸۵ پوند در روز

نگهبان

تا ۸۵ پوند در روز درآمد افرادی است که تنها مراقبت یک خانه هستند. این افراد زمانی که صاحب خانه از شهر دور است، در خانه می‌ماند و از آن مراقبت می‌کند. کاری فوق‌العاده آسان که احتمالا هیچ چیز بدی و ناخوشایندی درباره آن وجود ندارد. اما باید به دقت مراقب اموال موجود در خانه باشید تا چیزی کم نشود.

مطالب مرتبط:

    منبع careeraddict
    برچسب‌ها مهاجرت

    دیدگاه