مسدود بودن ۱۱ جاده کشور و بازگشایی بعضی جاده های کشور

سیامک احدی
دوشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۳
مسدود بودن ۱۱ جاده کشور و بازگشایی بعضی جاده های کشور

۱۱ محور شریانی کشور به علت بارش شدید برف همچنان مسدود است.

«یاسر خالدی» مسئول مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت:

در حال حاضر آزادراه زنجان- قزوین، محور قدیم زنجان- قزوین، آزادراه قزوین- رشت، محور قدیم قزوین- رشت، محور قدیم قم- تهران، آزادراه تهران- ساوه، محور ساوه- بوئین زهرا، محور قزوین- همدان، محور کندوان، محور چرمشهر محدوده حرم تا حرم و محور کیاسر- دامغان مسدود است و ماموران راهداری در تلاشند این محورها را هر چه سریع‌تر بازگشایی کنند.

جاده های مسدود

وی افزود:

با کمک ماموران راهداری مسیر تهران- قم و هراز- فیروزکوه بازگشایی شده و تردد خودروها هم‌اکنون در این محورها در حال انجام است.

به گفته او، ۷ محور غیر شریانی اولنگ - شاهرود، گنجنامه- تویسرکان، سی سخت- سمیرم، پونل- خلخال، طارم- زنجان، تهم- چورزق- زنجان و شمشک - دیزین همچنان تا اطلاع بعدی مسدود شده است.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های کشور از تمام هموطنان خواست به توصیه ماموران راهداری در سراسر کشور توجه کرده و از تردد در محورهای مسدود جدا خودداری کنند.

خالدی گفت:

هم اکنون محور تهران - ساوه مسدود است اما رانندگان در برخی از این مسیر از طریق فرعی ها وارد اتوبان می شوند که این موضوع مشکلات زیادی را برای راهداران ایجاد کرده است.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های کشور تاکید کرد:

هموطنان برای دریافت اطلاعات راه‌ها و آخرین وضعیت راه‌های کشور می‌توانند عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ پیامک یا با شماره‌های ۱۴۱ و ۸۸۹۲۵۲۵۲ تماس بگیرند.

مطالب مرتبط:

    دیدگاه