چند توصیه مهم برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما

بخش تبلیغات
سه شنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰
چند توصیه مهم برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما

 حتما برای شما هم پیش آمده در سفرهای مختلف تفریحی و کاری خود بین دو راهی خرید بلیط لحظه آخری هواپیما و بلیط مدت‌دار گیر کرده باشید.

بسیاری از مسافران در اکثر سفرهای خود دچار تردید می‌شوند که خرید بلیط لحظه آخری هواپیما برای آن‌ها به صرفه‌تر است یا مدت‌دار. اما چطور باید تصمیم درستی بگیریم؟

اگر از آن دسته مسافرانی هستید که برنامه‌ریزی زمانی دقیق و مشخصی دارید و تغییر زمان در برنامه‌ی شما تاثیر زیادی می‌گذارد، بهتر است بلیط را از مدتی قبل از سفر خود خریداری کنید. خرید بلیط پرواز لحظه آخری بیشتر مناسب افرادی است که یا تفریحی سفر می‌کنند و می‌توانند سفر خود را با یکی دو روز جابه‌جایی انجام دهند یا افرادی که برنامه‌ی سفر مشخصی از قبل ندارند و ممکن است در لحظه نیاز به سفر و خرید بلیط لحظه آخری هواپیما داشته باشند، مانند بسیاری از افرادی که به دلایل کاری و بازدید از سایر دفاتر سازمان خود سفر می‌کنند.

ریسک جا ماندن از پرواز (به دلیل پر بودن تعداد صندلی‌ها) در بلیط‌های سیستمی بسیار کم است. زیرا همه‌چیز با دقت بسیار بالایی در سیستم رزرو بلیط ثبت می‌شود، به همین دلیل در خرید بلیط پرواز لحظه آخری نیز به نوع سیستمی یا چارتر بودن بلیط بسیار دقت کنید.

زیرا این موضوع در پروازهای چارتر به دقت سیستمی نیست و گه‌گاه پیش می‌آید مسافری به دلیل کاهش دقت ایرلاین در ثبت تعداد مسافرانی که بلیط لحظه آخری خریداری می‌کنند، از لیست مسافران ثبت شده جا بماند و نتواند به برنامه‌ی سفر خود برسد. از همین رو مجبور می‌شود بلیط دیگری را خریداری کند و اگر شانس با او یار باشد، می‌تواند پروازی در همان زمان مشابه با ظرفیت خالی پیدا کند.

به گزارش ویرلن؛ البته اگر بلیط خود را از سایت علی‌بابا خریده باشید، با راهنمایی پشتیبانی ۲۴ ساعته‌ی این تیم، با کمترین مشکلات این‌چنینی مواجه خواهید شد و با خیال راحت و با بلیط معتبری که از این سایت خریده‌اید، می‌توانید به سفر بروید. میزان رضایت خریداران این سایت، ۲٫۹۷% بوده که حاکی از اعتبار علی‌بابا نزد مسافران است.

علاوه بر این اگر همراه با فرزندتان سفر می‌کنید بهتر است در محاسبه‌ی صرفه‌ی اقتصادی خرید بلیط بین پروازهای چارتر و سیستمی چرتکه بیندازید. زیرا قیمت بلیط پرواز چارتر برای کودک تفاوتی با بزرگسال ندارد. ممکن است مجموع هزینه‌ی پرواز شما در بلیط چارتر تفاوتی با سیستمی نکند و آن زمان ترجیح دهید بلیط لحظه آخری سیستمی خریداری کنید.

خرید بلیط پروازهای لحظه آخری در چند سال گذشته طرافداران زیادی بین مسافران پیدا کرده؛ به ویژه در مسیرهایی مانند کیش و مشهد که همیشه مسافران زیادی به قصد تفریح یا زیارت به این دو شهر سفر می‌کنند. برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما از علی‌بابا به هر مقصدی، وارد سایت علی‌بابا به آدرس www.alibaba.ir شوید و از بین معتبرترین پروازها، بلیط خود را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها تبلیغات

    دیدگاه