پارک شش پرچم: تجربه دلیجان زن شگفت‌انگیز

محمد مهدوی
جمعه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰
پارک شش پرچم: تجربه دلیجان زن شگفت‌انگیز

پارک شش پرچم تگزاس بهار سال آینده ترن هوایی جدید خود را افتتاح خواهد کرد. اما این همه ماجرا نیست. مدیران این پروژه  سعی در القای حس سوار بودن بر دلیجان زن شگفت‌انگیز کرده‌اند.

کمربند‌های خود را محکم ببندید؛ به خاطر این که پارک شش پرچم تگزاس زمان افتتاح ترن هوایی زن شگفت‌انگیز را در سان انتو‌نیو، بهار آینده اعلام کرده است.

ترن هوایی جدید زن شگفت‌انگیز

مقامات پارک می‌گویند:

سواری این ترن‌ هیجان‌انگیز‌تر از هر ترن هوایی تک ریل موجود است. با وجود مسیر یکنواخت، هیجان بیشتری به مسافران القا می‌کند.

لری چیکولا سرپرست و مهندس ارشد شش پرچم می‌گوید:

من انتظار دارم این ترن نرم و در عین حال دیوانه‌وار باشد. به خاطر همین موضوع این ترن در پیچ‌ها به شدت سریع خواهد بود و همچنین از ترن‌های معمولی سریع‌تر و نرم‌تر در پیچ‌ها عمل خواهد‌ کرد.

ترن هوایی جدید زن شگفت‌انگیز

ترن ۳۵ متر بالا می‌رود و در مسیر مستقیم ۳۰ متری سقوط می‌کند و در حال سقوط به سمت پایین، ۹۰ درجه می‌چرخد و در این لحظه سرعت ترن به ۸۵ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. مسافران از مهندسی نرم این ترن خوشحال خواهند شد. مسافران به صورت تک سر‌نشین سوار واگن‌ها می‌شوند که به آن‌ها احساس شناور بودن می‌دهد که نام این احساس را مهندسان زمان پرواز گذاشتند.

جفری سبریت رئیس شش پرچم تگزاس می‌گوید:

این ترن به شما حس سوار بودن بر روی دلیجان زن شگفت‌انگیز را منتقل می‌کند.

این ترن به منابع کامیک بوک‌های این ابر قهرمان وفادار بوده و ویژگی‌های دلیجان زن شگفت انگیز مانند فرودگاه ویرانه، معماری رومی و یونانی و صد البته شلاق حقیقت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

در بهار ۲۰۱۸ در شش پرچم تگزاس، شما می‌توانید سواری در دلیجان زن شگفت‌انگیز را تجربه کنید.

منبع FodorsTravel

دیدگاه