چگونه سفری لذت بخش و هوشمندانه را تجربه کنیم؟

چگونه سفری لذت بخش و هوشمندانه را تجربه کنیم؟

بخش تبلیغات
| یکشنبه, ۵ شهریور ۹۶ ساعت ۲۰:۰۰

اگر می‌خواهید سفری لذت بخش و هوشمندانه‌ای تجربه کنید به سایت توریستگاه سر بزنید و از سفر کردن لذت ببرید.

همانطور که می‌دانید هر مسافر از زمانی که تصمیم به سفر می‌گیرد دغدغه‌های فراوانی مانند انتخاب بهترین مقصد سفر در آن فصل، انتخاب هتل مناسب با بودجه، امکانات مورد نیاز و موقعیت مکانی آن، برنامه‌ریزی گردش برای آن سفر (دیدنی ها و سرگرمی های آن شهر) و انتخاب آژانس معتبر دارد. علاوه بر همه این ها پیدا کردن تور ویژه در تاریخ مورد نظر که به صورت پکیج از قبل مشخص شده باشد و پرواز آن از قبل چارتر و هتل آن گارانتی شده باشد، بسیار جذاب و لذت بخش است. به عنوان مثال یکی از انتخاب‌های اول ایرانیان در سفر به ترکیه تور آنتالیا هست، حال اگر قیمت‌های این تور شکسته و همچنین خدمات بیشتری مانند ترانسفر، بیمه، ویزا، گشت شهری، صبحانه، سیم کارت رایگان و غیره به صورت پکیج به آن اضافه شود، سفرتان جذاب‌تر نخواهد بود؟

تجربه سفر هوشمندانه

اینجا است که وب‌سایت توریستگاه به کمک کاربران آمده تا تاثیر فوق العاده‌ای بر این دغدغه‌های مسافران گذاشته و با امکان برنامه‌ریزی راحت‌تر برای سفر و صرفه‌جویی در وقت آن‌ها تجربه‌ای فراموش نشدنی و لذت‌بخش را به وجود آورد. توریستگاه با استفاده از راهنمای بسیار کامل، کاربران را در رسیدن به تصمیم نهایی هوشمندانه برای انتخاب شهر مقصد، هتل و تور با بودجه مورد نظر کمک می‌کند و مهم‌تر اینکه در کمتر از چند دقیقه می‌توان تنها با پرداخت نصف هزینه در هر زمان از شبانه روز رزرو و خرید آنلاین تور را از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی انجام داد.

نکته مهم در مورد توریستگاه این است که تنها تورهای ویژه و لحظه آخری که به صورت پکیج از قبل مشخص شده باشند، توسط آژانس‌های مسافرتی معتبر و همکار توریستگاه در سایت قرار می‌گیرند و امکان تجربه لذت‌بخش خرید آنلاین این تورها در سایت فراهم شده است. در تورهای ویژه، آژانس اپراتور تور از قبل، هواپیما را برای تاریخ مشخصی چارتر کرده و همچنین اتاق‌های هتل را گارانتی کرده است.

سفری هوشمندانه

توریستگاه در برنامه‌ریزی یک سفر به یادماندنی به مسافران کمک می‌کند. بنابراین دیگر لازم نیست که زمان زیادی صرف تحقیق و جستجو کنید تا در مورد سوالات خود به جواب برسید. به عنوان مثال شما قصد سفر به آنتالیا را دارید، سوال‌های زیادی در ذهن‌تان خواهد بود. آیا زمان مناسبی برای سفر به این شهر هست؟ آب و هوا چگونه است؟ نوع فعالیت‌ها و سرگرمی‌های آن چیست؟ چه مراکز خریدی دارد، چه مکان‌های دیدنی دارد؟ بهترین هتل‌های آنتالیا کدام‌اند؟ کدام هتل از لحاظ بودجه یا موقعیت مکانی یا خدمات مناسب‌تر است؟ توریستگاه پاسخگوی سوالات شماست.

فقط کافیست که در توریستگاه به صفحه شهر مورد نظر خود وارد شوید و تمامی اطلاعات لازم مانند آب و هوا، ساعت به وقت محلی، نقشه شهر، وسایل حمل و نقل، مراکز دیدنی شهر، مراکز خرید، سرگرمی‌ها و فعالیت، بهترین رستوران های شهر، هتل‌ها و حتی نصیحت‌های مهم برای سفر به آن شهر را با جزییات مشاهده و بررسی نمایید. علاوه بر آن می‌توانید با وارد شدن به صفحه هتل مورد نظر خود، با اطلاعات کاملی درباره هتل، فاصله آن تا مراکز دیدنی مهم، امکانات هتل، منوی کامل خدمات مرکز اسپای هتل، رستوران‌های آن، امکانات هر اتاق هتل با جزییات و قوانین هتل آشنا شوید.

حال پس از انتخاب مقصد مورد نظر، دیگر لازم نیست ساعت ها و یا روزها با جستجو در روزنامه یا اینترنت به دنبال تور با بودجه مشخص خود و بهترین قیمت بگردید و زمان زیادی را صرف تماس با آژانس‌های مسافرتی، آن هم فقط در ساعات کاری آن‌ها کرده و در نهایت تور مورد نظر خود را از یک آژانس انتخاب کرده و پس از تماس‌های طولانی و یا حضور در محل آژانس آن را رزرو کنید. باز هم توریستگاه به کمک مسافران آمده تا با صرف کم‌ترین زمان به صورت هوشمندانه تجربه انتخاب و رزرو آنلاین تور با بهترین نرخ قیمت (از میان آژانس های همکار و معتبر) در هر ساعت از شبانه روز و تنها ظرف چند دقیقه را برای آنها میسر سازد.

چنانچه می‌خواهید سفری هوشمندانه را تجربه کنید همین حالا به توریستگاه سر بزنید.

برچسب‌ها تبلیغات

دیدگاه  

    تبلیغات