تاسیس بزرگترین شهر گردشگری خاورمیانه

تاسیس بزرگترین شهر گردشگری خاورمیانه

تیم  کجارو
| جمعه, ۱۶ تیر ۹۶ ساعت ۲۰:۰۶

بخش‌های مهمی از دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان تا پایان سال جاری افتتاح خواهد شد.

«مهدی جهانگیری» رییس گروه مالی گردشگری گفت:

دستاوردهای خوبی از پروژه دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان حاصل شده و بر اساس آنچه مقرر شده به امید خدا تا پایان سال جاری بخش‌های مهمی از دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان افتتاح خواهد شد. وی در ادامه افزود باید برنامه‌ریزی دقیق و منسجمی در خصوص این پروژه انجام شود تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا مراحل ساخت بسیار کوتاه‌تر و سریعتر طی شود.

رییس گروه مالی گردشگری تاکید کرد که از نقاط مثبت این پروژه اشتغال ۸۰۰ نفر در مراحل مختلف آن است که این امر در سالی که بر اساس منویات مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام گرفته مایه فخر و مباهات گروه مالی گردشگری است.

«علی اصغر سفری» مدیر عامل بانک گردشگری نیز ضمن ابراز امیدواری از روند پیشرفت دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان خاطر نشان کرد:

امروزه گردشگری نقش بسیار مهم و اساسی در اقتصاد جهانی ایفا میکند به طوریکه بسیاری از تحلیلگران صنعت گردشگری را بازیگر آینده اقتصاد جهانی می‌دانند. البته کشور ما خوشبختانه ظرفت بسیار بالایی برای رشد در این صنعت دارا است که با حمایت‌های مسئولین می‌توان امید به آینده‌ای روشن در این صنعت داشت.

مدیرعامل بانک گردشگری افزود این بانک از پروژه‌های صنعت گردشگری حمایت می‌کند و دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان نیز بدلیل وسعت و اهمیت پروژه مورد حمایت بانک گردشگری قرار گرفته است.

موسوی مدیر دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان نیز از حمایت‌های بانک گردشگری تشکر کرد و یادآور شد:

تمام تلاش و توان خود را برای به سرانجام رسیدن این پروژه بکار بسته‌ایم و در این راه از حمایت‌های بسیار مهم و تاثیرگذار بانک گردشگری در روند پیشرفت پروژه استفاده فراوان برده‌ایم.

لازم به ذکر است سرزمین ایرانیان یک منطقه اقامتی-تجاری-تفریحی منحصربه‌فرد، با مساحتی معادل هزار و چهارصد هکتار است که قرار است یک پایتخت جدید تفریحی و سکونتی در نزدیکی تهران باشد. در این شهر، به لطف قابلیت‌های منطقه ویژه اقتصادی، در آینده نزدیک به یکی از بزرگترین و مجهزترین مجموعه‌های گردشگری خاور میانه بدل خواهد شد.

گفتنی است سرزمین ایرانیان مقصد ویژه‌ای برای علاقمندان به رانندگی است و یکی از مجهزترین مجموعه‌های سوپر کارت (کارتینگ حرفه‌ای) جهان و اولین پیست مسابقات اتومبیل‌رانی فرمول یک ایران، به علاوه ۲۲ هکتار پیست آفرود در این مجموعه جای گرفته‌اند.

علاوه بر این مجموعه سرزمین ایرانیان دارای ویلاهای اقامتی، زمین گلف، پارک آبی، سوپر کارت، شهربازی ،شهر خودرو ،باغ بوتانیک، کورس اسب دوانی، دهکده پرواز ، دهکده دانش و دهکده سلامت است. همچنین این پروژه به گونه‌ای طراحی شده که فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در ۷ کیلومتری آن قرار می‌گیرد و علاوه بر این، دسترسی‌های مناسب جاده‌ای و ریلی نیز برای سرزمین ایرانیان در نظر گرفته‌شده‌اند.

برچسب‌ها توریسم

دیدگاه  

    تبلیغات