سرای قهوه عامری ها: لذت یک فنجان آرامش در فضای سنتی

علیرضا کیخا
چهار شنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰
سرای قهوه عامری ها: لذت یک فنجان آرامش در فضای سنتی

سرای قهوه عامری‌ها، کافه این خانه تاریخی است که فضایی سنتی با دکوراسیون مدرن و همخوان با محیط دارد. با گزارش کجارو از این کافه زیبا در کاشان همراه باشید.

معرفی

خانه عامری‌ها یکی از خانه‌های تاریخی زیبا در کاشان است که همه روزه میزبان تعداد زیادی گردشگر ایرانی و خارجی است. چنین مکانی که از نظر شمار گردشگرهای مراجعه کننده، دارای اهمیت بالایی است، باید دارای امکانات رفاهی کاملی باشد. خانه عامری‌‌ها دارای یک رستوران سنتی و یک کافه است. در گزارش هفته قبل به معرفی رستوران این خانه تاریخی پرداختیم که می‌توانید این مطلب را در لینک مقابل ببینید. اما نام کافه این محل «سرای قهوه عامری‌ها» است. این کافه محیطی بسیار زیبا دارد. معماری سنتی این خانه تاریخی حفظ و مرمت شده است. دکوراسیون این کافه هم مدرن انجام شده است، اما با محیط کافه کاملا تطبیق دارد. خوردنی‌های سرای قهوه عامری‌ها بسیار با کیفیت و خوشمزه هستند و نکته جالب و قابل تحسین هم سفارشی بودن همه ظرف‌های این کافه است که لوگوی کافه روی آن‌ها حک شده است و حتی روی شکلات‌هایی که با نوشیدنی‌ها سرو می‌شود هم این لوگو را می‌بینید. در ادامه می‌توانید تصاویر کجارو از محیط سرای قهوه عامری‌ها را ببینید.

سرای قهوه عامری ها

سرای قهوه عامری ها

سرای قهوه عامری ها

سرای قهوه عامری ها

سرای قهوه عامری‌ها کجاست؟

خانه‌ی عامری‌ها در محله‌ی سلطان میراحمد کاشان، در خیابان علوی و در کنار حمام سلطان میراحمد قرار دارد.

موقعیت سرای عامری‌ها روی نقشه

سرای قهوه عامری ها

چی بخوریم؟

در سرای قهوه عامری‌ها انواع و قهوه و سایر نوشیدنی‌ها گرم، چای و دم‌نوش، نوشیدنی‌ها خنک و کیک و دسر با کیفیتی مطلوب به شما ارائه می‌شود.

سرای قهوه عامری ها

سرای قهوه عامری ها

امکانات

این کافه دارای امکاناتی مثل اینترنت بی‌سیم، سرویس بهداشتی، پارکینگ، جای پارک و فضای خارجی برای نشستن است. رده قیمتی این کافه، میان رده است. ما به شما توصیه می‌کنیم اگر به سرای عامری‌ها سر زدید برای رفع خستگی به این کافه هم سری بزنید.

اگر قبلا به سرای قهوه عامری‌ها رفته‌اید، تجربه خود را با کجارو و خوانندگان ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط:

    منبع کجارو
    برچسب‌ها کافه گردی

    دیدگاه