افزایش پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه ارومیه در نوروز ۹۶

افزایش پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه ارومیه در نوروز ۹۶

تیم  کجارو
| چهار شنبه, ۲۵ اسفند ۹۵ ساعت ۱۲:۰۰

انجام ۵۰سورتی پرواز خارجی از فرودگاه بین المللی ارومیه در نوروز ۹۶ در کنار پروازهای فوق العاده داخلی برنامه ریزی شده است.

همه ساله با فرارسیدن ایام نوروز تقاضا برای سفرهای نوروزی و خرید بلیط های هواپیما افزایش می یابد و امسال با افزایش پروازها در فرودگاه ارومیه سعی شده است تا به نیازمردم استان در این خصوص پاسخ داده شود .

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی کمال پرهیزگار افزود:

این پروازهای خارجی توسط شرکت های هواپیمایی بوراجت – اطلس جت – آتا- آسمان و زاگرس به مقصد بغداد- استانبول – آدانا و باکو انجام می شود .

علاوه بر پروازهای داخلی از فرودگاه ارومیه در ایام نوروزکه در واقع پروازهای فوق العاده نوروزی از ۲۸ اسفند سال جاری آغاز و تا ۱۴ فرودین سال آینده ادامه دارد و در بخش داخلی این پروازها به مقصد کیش نیز صورت میگیرد.

وی بیان کرد:

ارائه تسهیلات و خدمات مناسب به شهروندان و مسافران اولویت اصلی این فرودگاه درایام نوروزاست .وتمامی امکانات خدماتی – فرودگاهی و عملیاتی فرودگاه ارومیه برای انجام پروازهای نوروزی فراهم شده است.

وجود بهسازی سالن پروازهای داخلی و انتقال پروازهای داخلی به ترمینال خارجی به کار‌گیری تمامی تلاش دست اندرکاران جهت رفاه حال مردم استان، حداکثر پروازهای پیشنهادی برای نوروز سال ۹۶ در نظر گرفته شده است.

هماهنگی با آژانس های متقاضی برای برقراری پروازهای نوروزی و برنامه‌ریزی در همزمان نشدن، پروازهای داخلی و خارجی از فرودگاه ارومیه چرا که کمبود فضا باعث نارضایتی مسافران می شود .

همه ساله با فرارسیدن ایام نوروز تقاضا برای سفرهای نوروزی و خرید بلیط‌های هواپیما افزایش می‌یابد و امسال با افزایش پروازها در فرودگاه ارومیه سعی شده است تا به نیازمردم استان در این خصوص پاسخ داده شود .

منبع کن نیوز
برچسب‌ها پرواز

دیدگاه  

    تبلیغات