توصیه هایی برای سفرهای لحظه آخری ارزان

علیرضا  طبیب زاده
دوشنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۰
توصیه هایی برای سفرهای لحظه آخری ارزان

مسافرت‌های لحظه آخری می‌تواند پیشنهاد خوبی برای بسیاری از افراد با بودجه محدود باشد. با کجارو همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این نوع از سفر کسب کنید.

بدون شک تور‌های لحظه آخری ایده بسیار خوبی برای یک تعطیلات ارزان قیمت در مقایسه با تورهای معمولی خواهند بود. با کمک راهکار‌های زیر می‌توانید ارزان سفر کنید و در طول سفر مخارج خودتان را به حداقل ممکن برسانید.

سفر لحظه آخری

تا نزدیک ترین آژانس مسافرتی راه نروید، بدوید!

آژانس‌های مسافرتی پیشنهاد‌‌های لحظه‌آخری خوبی برای مسافرت به اقصی نقاط توریستی خواهند داشت که این پیشنهاد‌ها گاهی اوقات می‌تواند حتی تا ۷۰ درصد از قیمت اصلی تور پایین‌تر باشد. به طور معمول تعداد این گونه پیشنهادات کم و متقاضی زیاد است. پس در مسافرت‌های لحظه آخری جای هیچ گونه اتلاف وقتی نیست. این کاهش نرخ می‌تواند شامل بلیط هواپیما باشد یا کل یک پکیج مسافرتی را شامل شود. به علاوه، این شکل از سفر می‌تواند شما را با یک هیجان دقیقه نود به یک ساحل زیبا، یک مسافرت عاشقانه، یک تور دریایی در کروز و یا حتی تعطیلات در یک کشور اروپایی متناسب با بودجه شما ببرد.

اگر شما یک مقصد مسافرتی خاص در ذهن دارید یا از آن دسته افرادی هستید که هر پیشنهاد خوبی را بدون معطلی می‌پذیرند، فقط کافیست مقدار بودجه خود را به آژانس مسافرتی بدهید. قطعا آن‌ها پیشنهادات خوبی برای شما خواهند داشت.

مقاصد احتمالی سفرهای لحظه آخری را بشناسید

اگر انتظار شما از یک سفر دقیقه نودی این است که با یک نقشه همراه خود، سفرتان را به قصد آشنایی و بازدید از عجایب نزدیک‌تان آغاز کنید، پس بهتر است به دنبال تور‌های کمپینگ ارزان‌قیمت در جنگل‌‌هایی با مناظر زیبا باشید که ممکن است یک آبشار دیدنی و یا یک چشمه آب گرم باشد و فعالیت‌های شاد، هیجان‌‌انگیز و بدون هزینه‌ای مثل پیاده‌روی در طبیعتی بکر، شنا‌کردن و یا ماهیگیری را شامل ‌شود.

همچنین ممکن است شما قصد داشته باشید یک تعطیلات توام با کار‌های داوطلبانه داشته باشید. بسیاری از خیریه‌ها و سازمان‌های عام‌المنفعه تورهای مسافرتی را پیشنهاد می‌دهند که در قبال محل خواب (ممکن است یک خانه با تجهیزات یاشد و یا یک اتاق خواب) و وعده‌های غذایی از شما فعالیت‌های داوطلبانه بخواهند. البته ممکن است مجبور باشید هزینه حمل‌و نقل سفر به آنجا را خودتان بپردازید.

تور لحظه آخری ترکیه

چگونه در هزینه ها صرفه جویی کنید

اگرچه سفر‌های لحظه‌آخری می‌تواند تا حد زیادی هزینه‌های سفرتان را کاهش دهد ولی اگر واقعا بودجه شما بسیار محدود است، بهتر است در طول سفرتان نیز هزینه‌ها را تا جای امکان کم کنید. پس در طول سفر از اموری که سبب پول خرج کردن عموم مسافران می‌شود دوری کنید. به عنوان مثال تا جای ممکن از رفتن به رستوران خودداری کرده و به جای آن مواد غذایی با قیمت مناسب را از سوپرمارکت‌ها و یا مغازه‌های کوچک محلی تهیه کنید. اگر قصد خرید سوغاتی دارید، خرید خود را از فروشگاه‌های دور از مراکز توریستی انجام دهید.

و نکته آخر اینکه، در برابر وسوسه استفاده از سرویس اتاق و مینی‌بار داخل یخچال اتاق مقاومت کنید.

مطالب مرتبط:

    منبع superpages

    دیدگاه