زیباترین خیابان های کریسمسی آمریکا

فاطمه محمدی
سه شنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
زیباترین خیابان های کریسمسی آمریکا

در روزهای نزدیک به کریسمس هستیم و در این روزها خیابان‌های بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی چراغانی و تزئین شده است. در آمریکا خیابان‌های زیادی تزئین شده‌اند و برخی خیابان‌ها به‌عنوان زیباترین خیابان‌های کریسمسی شناخته‌شده‌اند.

در آخرین روزهای سال ۲۰۱۷ میلادی هستیم و حال و هوای سال نو میلادی نه‌تنها در کشورهای خارجی بلکه در بخش‌هایی از تهران خودمان هم حس می‌شود. در بسیاری از شهرهای آمریکا و اروپا چراغانی و تزئین‌های مخصوص کریسمس و سال نو میلادی انجام شده و چراغ بسیاری از خیابان‌های معروف به دست افراد مشهور روشن شده است. در این مطلب به بررسی زیباترین خیابان‌های آمریکا در ایام نزدیک به سال نو میلادی می‌پردازیم.

دیکر هایتس، بروکلین

کریسمس

بروکلین یکی از قدیمی‌ترین بخش‌های شهر نیویورک و همچنین پرجمعیت‌ترین منطقه در نیویورک است. زمانی که وارد خیابان ۱۱ در محله دیگر هایتس در بروکلین می‌شوید، با بابانوئل‌های غول‌پیکر و مجسمه‌های زیبا روبه‌رو می‌شوید که می‌توانید رایگان از آن‌ها بازدید کنید. این تزئینات از خیابان یازدهم شروع می‌شود و تا خیابان سیزدهم ادامه دارد و سرتاسر خیابان با چراغ‌هایی رنگی تزئین شده است.

کریسمس در کامستاک، گیلبرت، آریزونا

کریسمس

آریزونا یکی از ایالت‌های آمریکا است که در منطقه غرب آمریکا قرار دارد و منطقه‌ای کوهستانی محسوب می‌شود. آریزونا ششمین ایالت بزرگ و شانزدهمین ایالت پرجمعیت آمریکا است. در یکی از گزارش‌های شبکه‌های آمریکایی، محله‌ای عنوان زیباترین چراغانی را به خود اختصاص داده است. در این محله ۱۳ خانه به‌صورت متوالی چراغانی شده‌اند و بیش از ۱۱۰۰۰۰ چراغ در این چراغانی استفاده‌شده است.

پی کوک لین، پورتلند

کریسمس

پورتلند بزرگ‌ترین شهر ایالت اورگن در آمریکا است. آوازه چراغانی خیابان‌های محله پی کوک لین در پورتلند، به گوش بسیاری از ایالت‌های نزدیک رسیده است و بسیاری از افراد برای بازدید از این چراغانی‌ها به پورتلند می‌آیند.

کندی کین لین، لس‌آنجلس

کریسمس

طراحان و دکوراتورهای باذوق و سلیقه کالیفرنیایی از سال ۱۹۵۲ تا به امروز تزئیناتی خاص بر خانه‌های لس‌آنجلسی‌ها انجام می‌دهد. حیاتی پر از چراغ و عروسک‌های الف کوچک بدون شک صحنه‌ای زیبا و چشم‌نواز خواهد بود.

خیابان سی و چهارم، بالتیمور

کریسمس

بالتیمور بزرگ‌ترین شهر و مرکز فرهنگی ایالت مریلند در کشور آمریکا است. شهر بالتیمور بیست و ششمین شهر بزرگ آمریکا است. اگر به بالتیمور سفر کردید، حتما سری به خیابان سی و چهارم بزنید. بر اساس رسم ۷۰ ساله، این خیابان هرسال نزدیکی سال نو میلادی چراغانی می‌شود و ظاهری زیبا به خود می‌گیرد.

منبع southernliving

دیدگاه