افتتاح قاب عکس دبی در ۱ ژانویه ۲۰۱۸

افتتاح قاب عکس دبی در ۱ ژانویه ۲۰۱۸

زلیخا رحمانیان
| یکشنبه, ۱۰ دی ۹۶ ساعت ۱۴:۵۵

با افتتاح قاب عکس دبی، پس از مدت‌ها انتظار مردم در ۱ ژانویه می‌توانند از نمایی ۳۶۰ درجه شهر دبی را در پارک زعبیل دبی تماشا کنند.

قاب عکس دبی پس از مدت‌ها انتظار افتتاح می‌شود و مردم می‌توانند از این مکان تاریخی برجسته در پارک زعبیل از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه، اولین روز سال جدید تا ساعت ۷ بعدازظهر بازدید کنند.

بازدید از «قاب عکس دبی»، جاذبه جدید این شهر، برای بزرگسالان ۵۰ درهم و برای کودکان بین ۳ تا ۱۲ ساله ۲۰ درهم ورودی دارد. افراد بالای ۶۰ سال و افرادی که دارای معلولیت هستند، می‌توانند به همراه ۲ نفر، رایگان از این مکان زیبا دیدن کنند.

قاب دبی

حسین لووت، مدیر کل شهرداری دبی، در یک سخنرانی مطبوعاتی درباره قاب دبی گفت:

این قاب هدیه سال نو به عموم مردم دبی است.

بازدیدکنندگان قاب می‌توانند بلیت‌های خود را در Zabeel Park Gate 4 بر اساس اسلات‌های زمانی انتخاب کنند. در دو هفته آینده، با همکاری Etisalat، یک پلتفرم آنلاین یکپارچه راه‌اندازی خواهد شد تا مردم بتوانند بلیت‌های پارک سافاری دبی و قاب عکس دبی را آنلاین خریداری کنند.

قاب دبی فقط ۲۰۰ بازدیدکننده در هر ساعت با ۲۰ گروه در هر اسلات می‌پذیرد. در بلیت‌ها تاریخ و زمان را ذکر می‌کنند، به طوری که افرادی که بلیت‌های خود را خریداری می‌کنند، باید تاریخ و زمان بازدید خود را برای جلوگیری از تأخیر و لغو شدن در نظر بگیرند.

دبی ۲۶۰ میلیون درهم برای نشان دادن «داستان گذشته، حال و آینده» سرمایه‌گذاری کرده است. دو برج ۱۵۰ متری شفاف از طریق یک پل ۹۳ متری به هم متصل می‌شود، بازدیدکنندگان از طریق آن می‌توانند نمایی ۳۶۰ درجه را از شهر ببینند؛ شمال نمادهای قدیمی دبی را نشان می‌دهد، از جمله دیرا، ام هوریر و کرامه؛ در حالی که جنوب مراکز خرید مدرن، جاده‌های آسمان خراش شیخ زاید و برج خلیفه را نشان می‌دهد.

انتظار می‌رود این ساختار طلایی در سال جاری دو میلیون بازدیدکننده جذب کند.

در ادامه شما را به دیدن ویدیویی زیبا از قاب عکس دبی دعوت می‌کنیم.

دانلود ویدیو

منبع khaleejtimes
برچسب‌ها دبی افتتاح

دیدگاه  

    تبلیغات