تورهای مسافرتی لوکس و باکیفیت چه ویژگی‌هایی دارند؟

بخش تبلیغات
شنبه، ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰
تورهای مسافرتی لوکس و باکیفیت چه ویژگی‌هایی دارند؟

تورهای مسافرتی لوکس و باکیفیت چه ویژگی‌هایی دارند؟ گردشگران با تجربه کدام تورها را برای سفر خود انتخاب می‌کنند؟

گردشگران جهت سفرهای خارجی به روش‌های مختلفی برنامه‌ریزی‌ می‌کنند. آن‌ها اغلب به دنبال سفر به کشورهای همسایه ایران یا کشورهای پرطرفدار در صنعت توریسم هستند.

طاهاگشت

اما در این بین بسیاری از گردشگران باتجربه به دنبال برنامه‌ریزی برای سفر به مقصدهای جدید هستند. این قبیل افراد در هنگام انتخاب تور خود اغلب به نکات مهم‌تر و حائز اهمیت‌تری از جمله اعتبار و سابقه آژانس مسافرتی مورد نظر و به تبع آن نوع پرواز، تعداد شب‌های اقامت، هتل‌ها، تعداد وعده‌های غذایی و نیز تعداد گشت‌ها توجه بیشتری دارند، چرا که همواره انتخاب یک تور با امکانات کامل که اکثر هزینه‌ها را پیش‌بینی کرده باشد، از لحاظ اقتصادی مقرون به‌صرفه‌تر خواهد بود و نیز گردشگر در طول سفر خود نهایت استفاده زمانی جهت بازدید از نقاط مختلف را به‌دست می‌آورد و در نهایت طعم لذت واقعی سفر را می‌چشند.

سفر

آژانس هواپیمایی طاهاگشت با بیش از دو دهه سابقه درخشان در صنعت گردشگری کشور همواره کوشیده است تا در برگزاری تورهای خود مواردی همچون انتخاب بهترین خط هوایی، هتل‌های باکیفیت و مناسب و نیز برنامه‌ریزی گشت‌های متعدد و کامل همراه با وعده‌های غذایی که اغلب به صورت بوفه سرو می‌شوند را در نظر بگیرد، کیفیت را در رأس امور قرار دهد و با خلق ایده‌های جدید تورهای متعددی در مسیرهای مختلف از جمله ژاپن، آفریقای جنوبی، ایتالیا، فرانسه، پرتغال، اسپانیا، سوییس، آلمان، اتریش، چین و بسیاری از مسیرهای متفاوت دیگر برگزار نماید.

طاهاگشت امسال نیز پیشنهادهای ویژه‌ای را برای تور نوروز 97 دارد.

منبع ویرلن

دیدگاه