جزئیات محدودیت های ترافیکی جاده های شمال

جزئیات محدودیت های ترافیکی جاده های شمال

سیامک احدی
| چهار شنبه, ۱۰ آبان ۹۶ ساعت ۱۷:۳۲

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران اعلام شد.

«سرهنگ علیرضا قدمی» رئیس پلیس راه مازندران گفت:

به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روز‌های پایانی هفته محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

قدمی افزود:

به همین منظور تردد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۱۰ آبان ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۳ آبان ماه از محور‌های «کرج به چالوس، هراز و فیروزکوه» ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران، گفت:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ آبان ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی بیان کرد که تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۰ آبان و همچنین از ساعت ۸ تا ساعت ۲۴ روز‌های پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

قدمی، تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ جمعه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس را نیز ممنوع اعلام کرد.

دیدگاه  

    تبلیغات