سفر اپ: با Google Trips برنامه سفر دقیقی ترتیب دهید

سعید میرزاپور
دوشنبه، ۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۰
سفر اپ: با Google Trips برنامه سفر دقیقی ترتیب دهید

Google Trips نام سرویس جدید گوگل است که برای مدیریت و زمان‌بندی سفر ارائه شده است. کاربران از طریق این اپلیکیشن می‌توانند با خیال آسوده‌تری سفر کنند. زیرا برنامه سفر بسیار دقیق و مناسبی را در اختیار دارند. همراه کجارو باشید.

مقاله‌های مرتبط

سفر یکی از راه‌هایی است که افراد با انجام آن سعی دارند تا از استرس‌های روزانه دور شوند و مدتی را با آرامش در یک شهر یا منطقه دیگر سپری کنند. اما در برخی موارد نتیجه سفر کردن چنین نیست و استرس‌های مختلفی نیز به مسافران وارد می‌شود. گوگل سرویس جدیدی را معرفی کرده است که سعی دارد از طریق آن کاربران را برای هرچه بیشتر لذت بردن از سفر آماده کند. این سرویس جدید که در روز ۱۹ سپتامبر معرفی شده گوگل تریپز (Google Trips) نام دارد. گوگل تریپز یک اپلیکیشن تلفن همراه است که برای برنامه‌ریزی سفر طراحی شده است.

گوگل تریپز

کاربران این برنامه تنها کافی است که مقصدشان را مشخص کنند؛ با انجام این کار گوگل برنامه ریزی دقیقی را بر اساس علایق کاربر انجام می‌دهد. هر آنچه که مسافران نیز در طول سفر به آن‌ها نیاز دارند در این سرویس ارائه شده است و افراد می‌توانند از طریق آن حتی رستوران و هتل را نیز رزرو کنند. گوگل تریپز پیشنهادات سفر را بر اساس سلیقه، نیاز و زمان کاربر برای بیش از ۲۰۰ شهر جهان فراهم می‌کند. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این سرویس نیز امکان ارائه تور منظم با استفاده از داده‌های بازدید مسافران دیگر است.

هنگامی که کاربری در این برنامه سفری را رزرو می‌کند، این برنامه تمام رزروهای اعمال شده را در یک محیط واحد جمع می‌کند. کاربران با شروع سفرشان نیز می‌توانند دکمه magic wand را لمس کنند تا برنامه راهنمای سفر کامل از جاذبه‌های توریسی اطراف ارائه کند. گوگل تریپز بخشی از اقدامات گوگل برای ساده کردن زندگی افراد از طریق هوش مصنوعی داده‌محور است. این شرکت تاکنون اقدامات زیادی را در خصوص هوش مصنوعی انجام داده است. شرکت‌هایی نظیر آمازون، فیسبوک و اپل نیز در تلاش‌اند تا با استفاده از فناوری یادگیری عمیق (Deep Learning) تمام اتفاقات اطرافمان را مورد ساخت و پردازش مجدد قرار دهند. برای دانلود این اپلیکیشن از طریق لینک‌های زیر وارد عمل شوید.

دانلود

دانلود

سفر اپ روزهای زوج ساعت ۱۸:۳۰ در کجارو منتشر می‌شود. شما همراهان کجارویی نیز می‌توانید اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را در بخش دیدگاه‌ها پیشنهاد دهید تا در این بخش معرفی شوند.

منبع زومیت
برچسب‌ها مسافرت سفر اپ

دیدگاه