آشنایی با چند مقصد دیدنی در ویتنام

مرتضی گودرزی | چهار شنبه, ۱۳ مرداد ۹۵ ساعت ۰۷:۰۰

در ویتنام شهرهای «هانوی» و «هوچی مین» مکان‌های دیدنی این کشور به شمار می‌آیند، با این حال به لطف وجود فرودگاه بین‌المللی در دانانگ، گردشگران قادر به بازدید از مناطق مرکزی ویتنام نیز شده‌اند. در ادامه با کجارو همراه باشید تا شما را با چند مقصد جدید در ویتنام آشنا کنیم.

جنوب شهر دانانگ

سفر به این شهرستان به شما از چگونگی توسعه‌ای ویتنام خبر می‌دهد و جاذبه‌هایی مانند معابد، بتکده، کوه سنگ مرمر و چند پل تاریخی دارد که دیدنش خالی از لطف نیست.

نمای تاریخی

ویتنام

Imperial City یک میراث جهانی ثبت شده در یونسکو است. این مکان شامل صدها آثار تاریخی و ویرانه‌های از آنها است، بیشتر بازدیدکنندگان جذب مقبره‌های سلطنتی این شهر می‌شوند، هرچند که روزهای شکوه این شهر سپری شده است اما همچنان پر از داستان و افسانه است، هنگامی که شما به این شهر پا می‌گذارید می‌توانید خود را در یک امپراتوری تصور کنید.

ویتنام

برخی از بازدیدکنندگان به کنار رودخانه رفته و می‌توانند تماشای یک غروب باشکوه را بدون مزاحمتی تجربه کنند، در کنار تالاب گیانگ با مردم محلی برخورد داشته باشند و همچنین برای شام از غذای دریایی فوق‌العاده تازه لذت ببرند.

هپی هویان

ویتنام

بندر تجاری هپی هویان، در حال حاظر یک موزه با لیست کامل میراث جهانی یونسکو است، کسانی که مشتاق تماشا و کشف معماری چین و ژاپن هستند، این مکان را از دست ندهند. این معبد در کنار رودخانه با سرعت کندی روزگار را می‌گذراند و می‌تواند برای شما فوق‌العاده جذاب باشد.

اگر شما بتوانید سفر خود را با کامل شدن ماه هماهنگ کنید در این صورت لذت شما از دیدن شهر باستانی در شب، زیر نور ماه به همراه جشنواره‌ فانوس‌ها و دیدن مردم محلی در حال ارسال شمع بر روی قایق‌های کاغذی برای ادای احترام به اجدادشان، ترافیک نور و روشنایی و فضای جادویی و حس سرگرم‌کننده‌ای آن، دوچندان خواهد بود.

ویتنام

hat –trick یکی از مکان‌های بسیار قدیمی است که امروزه خرابه‌های از آن باقی‌مانده است، امروزه به بازدیدکنندگان برای حفظ آن چندان اجازه رفت و آمد به آنجا داده نخواهد شد ولی شما می‌توانید از فاصله دور از آنجا عکس بگیرید.

دانانگ و هویان دو شهر اقامتی با تمام امکانات لوکس برای گردشگران است، منظره‌ دریا، اجازه‌ای استراحت زیر درختان انجیر برای مدت زمان دلخواه، نوشیدنی‌های متفاوت و ماساژ یا آب گرم، از ویژگی‌های سفر به ویتنام است که می‌تواند حس سفر به شرق آسیا را به‌طور کامل به شما منتقل کند.

نظر شما درباره سفر به مقاصد ناشناخته و عجیب‌تر چیست؟ مقاصدی که کمتر به عنوان گزینه سفر ما انتخاب می‌شوند. لطفا نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان کجارو در میان بگذارید.

مطالب مرتبط:

    منبع aluxurytravel
    برچسب‌ها ویتنام

    دیدگاه