به اهدا کنندگان خون، بلیط رایگان تهرانگردی داده می شود

تیم  کجارو
چهار شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۵
به اهدا کنندگان خون، بلیط رایگان تهرانگردی داده می شود

قرار است به مناسبت روز ملی اهدای خون، به مدت یک هفته به شهروندان تهرانی که به کار پسندیده اهدای خون اقدام کنند. با همکاری میراث فرهنگی و سازمان انتقال خون تهران یک کارت تهران‌گردی به  اهدا می‌شود.

شهروندان تهرانی که در هفته ملی اهدای خون، خون اهدا کنند، بلیط رایگان تهرانگردی دریافت می‌کنند.

رجبعلی خسروآبادی ـ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران ـ توضیح داد:

طرح اهداء بلیط تهرانگردی به مناسبت روز ملی اهدای خون (۹ مردادماه)، برای تشویق شهروندانی که فرهنگ پسندیده‌ی اهدای خون را انجام می‌دهند، اجرا می‌شود.

وی افزود که طرح توزیع بلیت‌های تهران‌گردی از آغاز هفته اهدای خون به مدت یک هفته در پایگاه انتقال خون در خیابان وصال اجرا می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت اداره کل انتقال خون استان تهران به نشانی http://tbtc.ir/ در این‌باره اطلاعات بیشتری کسب کنند.

خسروآبادی همچنین بیان کرد که تلاش می‌شود طرح‌های تشویقی تهرانگردی به مناسب‌های فرهنگی با مشارکت سایر نهادها در پایتخت برگزار شود.

به گفته‌ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران، این طرح با مشارکت شهرداری منطقه ۶، اداره کل انتقال خون استان تهران و ستاد گردشگری شهرداری تهران برگزار می‌شود و هدف از اجرای آن ضمن معرفی جاذبه‌های گردشگری پایتخت، ترویج فرهنگ پسندیده‌ی اهدای خون است.

منبع ایسنا

دیدگاه