پیدا شدن پسربچه ‌۷ ساله ژاپنی بعد از یک هفته در جنگل

پیدا شدن پسربچه ‌۷ ساله ژاپنی بعد از یک هفته در جنگل

تیم  کجارو
| پنجشنبه, ۲۰ خرداد ۹۵ ساعت ۱۰:۳۰

یک زوج ژاپنی در اقدامی عجیب برای تربیت کودک ۷ ساله‌ی خود، او را در جنگل رها کرده بودند. سربازان ژاپنی پسرک را پس از یک هفته جستجوی مداوم در یک پادگان نظامی یافتند.

سربازان ژاپنی صبح روز جمعه (۳ ژوئن/ ۱۴ خرداد) یاموتو تانوکای ۷ ساله را در یک پادگان نظامی در شمال هوکایدو پیدا کردند. به گفته پلیس حال او خوب است. «یاموتو تانوکا» یک هفته پیش گم شده و ۱۸۰ پلیس و سرباز در این مدت در جستجویش بودند.

سربازان ژاپنی

والدین گفته بودند که می‌خواستند به این ترتیب کودک را بابت خطایی که مرتکب شده، بترسانند و تنبیه کنند. گفته شده که یاموتو از خودروی والدینش به سوی مردم و خودروهای در حال حرکت دیگر سنگ پرتاب ‌کرده بود.

والدین یاموتو گفته‌اند که او را در نقطه‌ای از جنگل که در مسیرشان قرار داشت، از ماشین پیاده کردند اما پنج دقیقه بعد که به محل باز می‌گردند، پسرشان را پیدا نمی‌کنند.

آنها ابتدا به مسئولان گفته بودند که پسرشان هنگام چیدن تمشک در جنگل گم شده است. سربازان این کودک را در پنج ‌کیلومتری محلی که رها شده بود، یافتند.

پدر یوموتا از این که موجب شده پسرش روزهای سختی را بگذراند ابراز شرمساری کرده است. او همچنین از اعضای گروه امداد و تمامی کسانی که برای یافتن پسرش دچار دردسر شدند، عذرخواهی کرد.

پدر پسربچه گم شده ژاپنی

به گفته‌ی یک آژانس هواشناسی محلی، کمترین میزان دمایی که در هفته‌ی گذشته در این منطقه به ثبت رسیده، ۴/۶ درجه سانتی‌گراد بوده است.

در این بین شمار زیادی از کاربران ژاپنی در شبکه‌های اجتماعی، از والدین یاموتو تانوکا به شدت انتقاد کرده‌اند و نکته‌ای که این بحث را بیش از پیش داغ‌تر کرده، این است که جنگلی که این زوج کودک هفت ساله‌شان را در آن رها کردند، سکونتگاه خرس‌هاست.

برچسب‌ها جنگل لوکیشن

دیدگاه  

    تبلیغات