دسترسی به نمایشگاه کتاب و شهر آفتاب؛ جزئیات و نقشه دسترسی

تیم  کجارو
چهار شنبه، ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰
دسترسی به نمایشگاه کتاب و شهر آفتاب؛ جزئیات و نقشه دسترسی

مسیرهای دسترسی به نمایشگاه کتاب و شهر آفتاب توسط رییس پلیس‌راه راهور ناجا اعلام شد.

«سرهنگ حمیدی» رییس پلیس‌راه راهور ناجا روز چهارشنبه با اشاره به این که نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب در آزادراه خلیج‌فارس و ضلع غربی مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) واقع است گفت:

آن دسته از خودروهایی که از سمت استان قم قصد ورود به این مجموعه را دارند باید از پل علامه و روگذر تعبیه شده برای ورود به نمایشگاه استفاده کنند.

وی افزود که در عین حال خودروهایی که از سمت کرج و شرق تهران قصد ورود به محل برگزاری نمایشگاه شهر آفتاب را دارند باید از طریق بزرگراه آزادگان و سپس آزادراه خلیج‌فارس جنوب ادامه مسیر داده و وارد ورودی نمایشگاه شوند.

رییس پلیس‌راه راهور ناجا بیان کرد که برای خودروهای شخصی و اتوبوس‌ها نیز ۲ پارکینگ در کنار نمایشگاه به نام‌های پارکینگ‌های A و B درنظر گرفته شده است و مراجعین پس از پارک خوردهای خود از طریق خودروهای ون، اتوبوس و شاتل برقی به محل نمایشگاه منتقل می‌شوند. بنابراین برای شهروندان جای نگرانی وجود ندارد.

وی با اشاره به راه‌اندازی مترو شهر آفتاب گفت:

در عین حال از ۱۳ نقطه تهران و پایانه‌ها نیز سرویس‌های اتوبوس، ون و تاکسی برای انتقال بازدیدکنندگان به محل نمایشگاه شهر آفتاب درنظر گرفته شده است.

رییس پلیس‌راه راهور ناجا از توافق با مسوولان نمایشگاه کتاب در خصوص تردد کامیون‌های حامل کتاب به محل برگزاری نمایشگاه شهر آفتاب از بزرگراه خلیج فارس اشاره کرد و گفت که بر این اساس صرفا کامیون‌های حمل کتاب در محدوده نمایشگاه با دریافت مجوز پلیس‌راه اجازه تردد به شهر آفتاب را دارند و در این خصوص آموزش‌ها و توصیه‌های لازم به مسوولان و رانندگان این بخش ارایه شده است.

نمایشگاه کتاب

منبع راهور

دیدگاه  

    تبلیغات