با جزیره های شخصی بازیگران و شخصیت های مشهور دنیا آشنا شوید

راضیه شاهوردی | یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۹۵ ساعت ۰۷:۴۵

افراد ثروتمند، پول‌هایشان را صرف چیزها و کارهایی می‌کنند که در ذهن ما نمی‌گنجد. یکی از این کارها خریدن جزیره برای گذراندن تعطیلات، استراحت و فرار از شلوغی زندگی‌شان است. سلبریتی‌هایی مثل جورجو آرمانی، لئوناردو دی‌کاپریو، جانی دپ و ... از کسانی هستند که صاحب جزیره‌ی شخصی‌اند. برای اطلاعات بیشتر با کجارو همراه باشید.

بازیگران، خوانندگان و سرمایه‌دارانی که حساب بانکی آنها عدد های نجومی را نشان می‌دهد. آن‌ها ثروتمندند، آن‌ها پول‌هایشان را خرج چیزهایی می‌کنند که ما حتی تصور هم نمی‌کنیم. راه‌های مختلفی را برای خرج کردن ثروتشان انتخاب می‌کنند. بعضی‌ها که بیشتر به سکوت و طبیعت علاقه دارند به دنبال خرید جزیره‌ها می‌روند.

ریچارد برانسون

ریچارد برانسون

ریچارد برانسون، غول اقتصادی شرکت ویرجین، جزیره‌ی نکر را در سال ۱۹۷۸ به قیمت ۱۸۰۰۰۰ پوند (یا ۳۰۰۰۰۰ دلار آمریکا یا ۱۰۴۰۲۸۰۰۰۰ تومان) خریداری و برای تبدیل کردن آن به یک اقامتگاه شخصی لوکس، ۱۰ میلیون دلار (۳۴۶۷۶۰۰۰۰۰۰ تومان) هزینه کرد. این اقامتگاه به‌طور همزمان می‌تواند میزبان ۲۸ نفر باشد، که امکان داشتن یک تجربه‌ی تعطیلات شخصی با حضور خدمه‌ی کافی را فراهم می‌کند. تمام سواحل جزیره‌ی بهشتی سر ریچارد برای بازدید عموم آزاد است.

جزیره ریچارد برانسون

جورجو آرمانی

آرمانی

جوجو آرمانی، طراح مد، جزیره‌ی اسکورپیوس را با مبلغ بالای ۱۹۰ میلیون دلار (۶۵۸۸۴۴۰۰۰۰۰۰ تومان) خریداری کرد و کسانی مانند بیل گیتس و مدونا را که در مزایده‌ی این جزیره شرکت کرده بودند، شکست داد. این جزیره برای سال‌های متمادی در اختیار نسل‌های مختلف خانواده‌ی اوناسیس بود. اسکورپیوس که در دریای ایونی و در سواحل یونان قرار دارد به خاطر عمارت مجلل کاخ صورتی از شهرت زیادی برخوردار است.

جزیره جورجو آرمانی

دیوید کاپرفیلد

دیوید کاپرفیلد

جزیره‌ی موشا دارای ۶۰ هکتار ساحل سفید و تا حد زیادی توسعه نیافته است.

این موضوع به صاحب این جزیره که دیوید کاپرفیلد شعبده‌باز است اجازه می‌دهد تا در این بهشت استوایی سرسبز بکر به استراحت بپردازد. دیوید کاپرفیلد شعبده باز مشهور دهه هشتاد و نود میلادی است که شهرت بسیاری در آن زمان داشت.

 جزیره دیوید کاپرفیلد

ادی مورفی

ادی مورفی

جزیره‌ی شخصی ادی مورفی در باهاما، آن‌قدر مرموز است که تقریباً هیچ‌کس چیز زیادی از آن نمی‌داند. مورفی این جزیره را در سال ۲۰۰۷ به قیمت ۱۵ میلیون دلار (۵۲۰۱۴۰۰۰۰۰۰ تومان) خریداری کرده و از آن موقع تا به‌حال آن را کاملاً خصوصی نگه‌داشته است.

جزیره ادی مورفی

مل گیبسون

مل گیبسون

جزیره‌ی ماگو با ۲۱۸۵ هکتار مساحت یکی از بزرگترین جزیره‌های شخصی در اقیانوس آرام است. مل گیبسون این جزیره را در سال ۲۰۰۵ خریداری کرد. خدمه‌ای که از این ملک مراقبت می‌کنند، تنها ساکنان آن هستند.

مل گیبسون کارگردان و بازیگر مشهور هالیوودی است که از جمله فیلم‌های مهم اون به عنوان بازیگر می‌توان به شجاع دل، میهن پرست و مصائب مسیح اشاره کرد.

جزیره مل گیبسن

دومین اقامتگاه ریچارد برانسون

ریچارد برانسون صاحب بیش از یک جزیره‌ی شخصی حیرت‌انگیز است. او در سال ۲۰۰۷ جزیره‌ی موسکیتو را به قیمت ۱۰ میلیون دلار (۳۴۶۷۶۰۰۰۰۰۰ تومان) خریداری کرد. این جزیره دارای ۴۹ هکتار ساحل و جنگل‌های بارانی انبوه است. برانسون قصد دارد تا از این جزیره برای پاس داشتن تنوع زیستی و پرورش حیوانات کمیاب استفاده کند.

جزیره ریچارد برانسون

جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ تعطیلاتش را در جزیره‌ی لیتل هالز پاند (Little Halls Pond Cay) می‌گذراند. این جزیره‌ی ۱۸ هکتاری دارای یک ساحل رؤیایی، گیاهان استوایی و حریم شخصی است. دپ هر زمان که احساس ناامنی کند خانواده‌اش را به این جزیره می‌برد.

جانی دپ در اغلب فیلم‌های تیم برتون، کارگردان فیلم‌ها و انیمیشن‌های فانتزی بسیاری معروفی چون «ادوارد دست قیچی» و «چارلی و کارخانه شکلات سازی» بازی کرده است. وی علاوه بر فیلم در دنیای موسیقی نیز فعال است.

جزیره جانی دپ

جزیره‌ی فروشی پل آلن

شما هم می‌خواهید بهشت کوچک خودتان را خریداری کنید؟ پس جزیره‌ی آلن در واشنگتن را بخرید. پل آلن، یکی از بنیانگذاران مایکروسافت قصد دارد جزیره‌ی ۱۱۸ هکتاری خود را به قیمت ۱۳ میلیون دلار (۴۵۰۷۸۸۰۰۰۰۰ تومان) بفروشد. او این جزیره را برای تعطیلاتش خریداری کرد، اما در پایان در جزیره‌ی لوپز شروع به ساخت‌وساز کرد. در این جزیره چیزی بیشتر از یک باند فرودگاه، لنگرگاه و کابین مخصوص خدمه وجود ندارد، درنتیجه شما با یک بوم خالی روبه‌رو هستید که می‌توانید آن را به هر شکلی که دوست دارید درآورید.

جزیره پل آلن

لئوناردو دی‌کاپریو

لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی‌کاپریو برنامه‌های توسعه‌ی بزرگی برای جزیره‌ی بلک ادور (Blackadore Cay) که در نزدیکی بلیز است، دارد. او می‌خواهد از انرژی خورشیدی برای برق‌رسانی به جزیره استفاده کند و یک استراحتگاه سازگار با محیط ‌زیست بسازد.

دی کاپریو که در چند سال اخیر بازی‌های تاثیرگذاری در فیلم‌های بزرگ هالیوودی داشته است، بالاخره امسال توانست جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد را تصاحب کند و به بزرگ‌ترین افتخاری که یک بازیگر می‌تواند در دوران حرفه‌ایش تجربه کند، دست یابد.

جزیره لئوناردو دی کاپریو

سلین دیون

سلین دیون

سلین دیون خانه‌ی بزرگی در جزیره‌ی شخصی ال گانیون (Ile Gagnon) ساخته تا هر وقت که می‌خواهد بتواند از دنیا دوری کند. این جزیره در نزدیکی زادگاه دیون یعنی کبک قرار دارد و آن‌قدر خوب از آن محافظت می‌شود که کمتر کسی چیز زیادی درباره‌اش می‌داند. تدابیر شدید امنیتی مردم را از اقامتگاه بهشتی این خواننده، دور نگه می‌دارد.

جزیره سلن دیون

منبع All Day
برچسب‌ها جزیره لوکس

دیدگاه  

    تبلیغات