تاثیر انتقال نمایشگاه کتاب در کاهش ترافیک شهری

تاثیر انتقال نمایشگاه کتاب در کاهش ترافیک شهری

مینا داودی
| پنجشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۹۵ ساعت ۲۰:۴۵

رئیس پلیس راهرو ناجا در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به جابجایی مکان برگزاری نمایشگاه کتاب گفت: مصلی به عنوان مکان قبلی برپایی نمایشگاه کتاب، ترافیک درون شهری و معضلات بسیاری برای مردم و برگزارکنندگان نمایشگاه به همراه داشت که خوشبختانه بسیاری از این مسایل امسال برطرف شده و در کاهش ترافیک مکان قبلی موثر بود.

سرهنگ محمدحسین حمیدی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات پیشین امسال حل شده است افزود: البته شهر آفتاب نیز با مشکلاتی همراه است که به همکاران‌مان گفته‌ایم تا در سال آینده یا نمایشگاه بعدی این مسایل برطرف شود تا مردم با سهولت بیشتری به نمایشگاه رفت و آمد کنند.

وی ادامه داد: کتابخوانی از اولویت‌های فرهنگی و اجتماعی ما است و ضرورتی است که نمی‌توان منکر آن شد. در این میان خوشحال هستم که مردم این نمایشگاه کتاب و بحث کتابخوانی را جدی گرفته‌اند.

سرهنگ حمیدی با بیان اینکه کتاب باید در روح و جان مردم باشد، عنوان کرد: کتاب‌خوانی و مطالعه وقتی است تا مردم بتوانند جدیدترین کتاب‌های منتشر شده در حوزه‌های مختلف را در یک مکان و بازه زمانی مشخص ببینند و خریداری کنند.

وی همچنین با بیان اینکه روزانه ساعتی را به مطالعه اختصاص می‌دهد یادآور شد: من اغلب کتاب‌های تخصصی در حوزه ترافیک را مطالعه می‌کنم، هرچند به کتاب‌های شعر نیز علاقه‌مند هستم و اغلب برای خارج شدن از فضای کار و سختی‌های آن به دامان شعر و ادب می‌روم.

منبع ایسنا
برچسب‌ها نمایشگاه

دیدگاه  

    تبلیغات