سرای عامری های کاشان در فهرست ۲۵ هتل برتر خاورمیانه

سرای عامری های کاشان در فهرست ۲۵ هتل برتر خاورمیانه

تیم  کجارو
| سه شنبه, ۱۷ فروردین ۹۵ ساعت ۱۲:۴۵

سرای عامری‌ها، که قدمت آن به اواخر دوران زندیه و اوایل قاجار برمی‌گردد، خانه ۱۲ هزار متری حاکم کاشان بوده که تا اوایل قرن جاری نیز در آن زندگی سنتی ساکنان اصلی ادامه داشته است. این بنای تاریخی از سوی «تریپ ادوایزر»، مهم‌ترین سایت گردشگری جهان، به عنوان یکی از ۲۵ هتل برتر خاورمیانه در سال ۲۰۱۶ انتخاب شد.

خانه عامری‌ها، در گذر زمان، دچار آسیب‌های متعددی می‌شود و به حالت غیرمسکونی در می‌آید تا این که در دهه اخیر، بازسازی و به روی گردشگران گشوده شد.

این مجموعه تاریخی با داشتن ده‌ها اتاق و حیاط اندورنی و بیرونی، آینه تمام‌نمای معماری و زندگی دوران قاجار است که ۱۵ اتاق آن تحت عنوان «کاشانک»، به عنوان اتاق‌های هتل، پذیرای گردشگران داخلی و خارجی‌اند. هتل‌سرای عامری‌ها، از سوی «تریپ ادوایزر»، مهم‌ترین سایت گردشگری جهان، به عنوان یکی از ۲۵ هتل برتر خاورمیانه در سال ۲۰۱۶ انتخاب شد.

سرای عامری‌ها همه روزه میهمان گردشگران است.

«امیدرضا کاظمی» مدیریت کل هتل سرای عامری‌ها با اشاره به این که امسال مراکز اقامتی در ایران توانسته‌اند جایگاه خوبی در رده‌بندی این پایگاه اینترنتی داشته باشند، تاکید کرد که هتل‌سرای عامری‌ها با ارائه خدمات گسترده و با کیفیت بالا به گردشگران توانسته رضایت عالی آنان را جلب کند و در حال حاضر به عنوان توصیه «تریپ ادوایزر» به عنوان اقامتگاه عالی کاشان مطرح شود.

وی ادامه داد که پایگاه «تریپ ادوایزر» در میان سایت‌های مطرح در صنعت گردشگری بسیار شناخته شده است و بسیاری از گردشگران برای دریافت اطلاعات سفرهای خود به این سایت مراجعه کرده و به توصیه‌های این سایت عمل می‌کنند.

کاظمی با بیان این که امروز آن چیزی که درجه کیفیت هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را تعیین می‌کند حس و تجربه گردشگر و میهمان است، اضافه کرد:

معرفی «بهترین بهترین‌ها» در ارائه خدمات، کیفیت و رضایت‌مداری اهداف اصلی این وب‌سایت گردشگری است که با بررسی بین هتل‌ها، مراکز اقامتی، جاذبه‌های گردشگری و برندها و محصولات مرتبط در صنعت گردشگری اتفاق می‌افتد.

برچسب‌ها خاورمیانه

دیدگاه  

    تبلیغات