یک توریست با جستجو در گوگل به اسکواش اصفهان رسید

تیم  کجارو
چهار شنبه، ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۵
یک توریست با جستجو در گوگل به اسکواش اصفهان رسید

توریست زن آمریکایی که به صورت حرفه‌ای در ورزش اسکواش فعال است در خصوص نحوه آشنایی‌اش با اسکواش اصفهان گفت: به دلیل علاقه زیادی که به این رشته دارم در گوگل، اسکواش اصفهان را جستجو کردم و شماره تماسی پیدا کردم که متأسفانه به‌جایی نرسید، اما دیدم که باشگاه فولاد ماهان نیز فعال است و با کمک مسئولان هتل با این باشگاه ارتباط برقرار کردم.

«ماریسا اولسن» که به همراه گروهی چند نفره برای گردش به ایران و اصفهان آمده‌ است گفت:

این نخستین سفرم به ایران است و امیدوارم باز هم این سفر تکرار شود. اصفهان شهر بسیار زیبایی است. روزهای بسیار خوبی را در اصفهان گذرانده‌ام، مردم بسیار مهربان و مهمان‌نوازی دارد همه‌جا با برخوردهای بسیار خوب و لبخند مواجه شدم. سفر به اصفهان را همیشه به خاطر خواهم سپرد.

وی افزود که تمامی آثار تاریخی اصفهان را از هتل و باغ‌ها تا مساجد بسیار زیبا و کلسیادیده‌ام. قرار است به همراه تور به ابیانه، کاشان و نطنز نیز سفر کنم و آخر هفته نیز به آمریکا باز می‌گردم. همیشه در مورد این سفر و مهمان‌نوازی مردم به خوبی یاد خواهم کرد، از دوستان ایرانیم که در اسکواش با آن‌ها آشنا شدم دعوت کردم به آمریکا و شهر «سیاتل» بیایند و خوشحال خواهم شد همان‌طور که من در ایران اقامت خوبی داشتم شما نیز در آمریکا روزهای خوبی را سپری کنید.

این توریست زن آمریکایی گفت که خیلی خوشحالم که با زنان ورزشکار اصفهان که در رشته اسکواش فعال هستند آشنا شدم، من از طریق جستجو در گوگل به اسکواش اصفهان رسیدم و چون به نتیجه نرسیدم بعد از آن فهمیدیم که باشگاهی به نام فولاد ماهان نیز در این رشته فعال است و به واسطه مسئولان این باشگاه توانستم ساعاتی را در کنار آن‌ها به تمرین و بازی بپردازم. بازیکنان بسیار جوان و با انگیزه‌ای هستند، امیدوارم با حضور در مسابقات و تورنمنت‌های مختلف، روزی خبرهای خوبی در مورد آن‌ها بشنوم.

«اولسن» که دارنده مدال طلای مسابقات «ورد مستر» ایتالیا بالای ۷۰ سال است، گفت که من از ۱۶ سالگی به تنیس پرداختم، بعد از آن در سن ۳۷ سالگی به اسکواش علاقه‌مند شدم و هم‌اکنون در هر دو رشته فعال هستم. ضمن اینکه دخترم از بازیکنان بسیار مطرح در تنیس است.

منبع ایسنا
برچسب‌ها توریست اصفهان

دیدگاه  

    تبلیغات