نقاشی‌های خلاقانه یک دانشجوی نقاشی در خیابان انقلاب تهران

نقاشی‌های خلاقانه یک دانشجوی نقاشی در خیابان انقلاب تهران

تیم  کجارو
| دوشنبه, ۱۷ اسفند ۹۴ ساعت ۱۵:۳۰

یک دانشجوی نقاشی در خیابان انقلاب تصاویر شخصیت‌های انیمیشن‌های معروف را بر روی بخش‌هایی از مبلمان شهری نقاشی کرد.

 چندی پیش شهرداری تهران طی فراخوانی از دانشجویان درخواست کرد که برای زیباسازی شهری، نظرات و طرح‌های خود را ارائه دهند تا در آستانه نوروز از بهترین طرح‌ها برای اجرا دعوت شود.

شاهین داداشی، یکی از دانشجویان رشته نقاشی دانشگاه هنر که طرحش از سوی شهرداری پذیرفته شده‌است، در این‌باره گفت:

پس از اعلام فراخوان شهرداری طرح پیشنهادی خودم را که نقاشی چهره‌های معروف کارتونی بر روی مانع‌های سنگی پیاده‌رو‌ها بود به شهرداری ارجاع دادم و سر انجام با آن موافقت و بنا شد تا ۲۰ طرح را روی این سکوهای سنگی نقاشی کنم.

نقاشی خلاقانه

داداشی با بیان اینکه دو روز مهلت دارد تا طرح‌هایش را کامل کند، گفت که نقاشی‌هایم را حد فاصل چهارراه ولیعصر تا میدان انقلاب می‌کشم، البته این نقاشی‌ها دو ماه در سطح شهر خواهند ماند و به همین دلیل شهرداری به ما گفته تا از رنگ‌هایی استفاده کنیم که امکان شسشتو و پاک کردن آن بعد از دو ماه وجود داشته باشد.

نقاشی خلاقانه

او درباره واکنش شهروندان به این نقاشی‌ها نیز گفت:

از صبح امروز کارم را آغاز کردم و خوشبختانه واکنش‌های خوبی از مردم گرفته‌ام، همین مرا دلگرم می‌کند تا بهتر کارم را انجام دهم و خوشبختانه تا کنون مخالفتی با نقاشی‌هایم نشده است. در طرح هایم علاوه بر اینکه چهره‌های معروف انیمشین‌های جهان را نقاشی می‌کنم به انیمیشن‌های ایرانی هم توجه کرده و برخی از طرح‌ها نیز چهره‌های معروف انیمیشن‌های ایرانی هستند.

داداشی از مسوولان می‌خواهد که به هنر نقاشی و هنرهای تجسمی توجه بیشتر کنند چرا که به گفته او هنر می تواند علاوه بر اینکه چهره شهر را زیبا می‌کند بسیاری از مشکلات شهری را نیز حل کند.

منبع ایسنا
برچسب‌ها نقاشی تهرانگردی

دیدگاه  

    تبلیغات