ورود رئیس شورای جهانی صنایع دستی به تهران

ورود رئیس شورای جهانی صنایع دستی به تهران

تیم  کجارو
| پنجشنبه, ۱۳ اسفند ۹۴ ساعت ۲۰:۴۵

دیروز نمایشگاه آثار فاخر صنایع دستی ایران برگزار شد و رئیس شورای جهانی صنایع دستی در منطقه آسیا و اقیانوسیه برای افتتاح این نمایشگاه  وارد تهران شد.

 «غدا هیجاوی» رئیس شورای جهانی صنایع دستی در منطقه آسیا و اقیانوسیه به دعوت فعالان بخش خصوصی صنایع دستی به منظور افتتاح و بازدید از نمایشگاه آثار فاخر صنایع دستی ایران دیروز ۱۲ اسفند ماه وارد تهران شد.

آثار این نمایشگاه در بیش از ۴۰۰ قطعه از آثار ارزشمند و منحصر بفرد هنرمندان زبده و صاحب نام کشور در ۲۰ رشته هنری طراحی و تولید شده و پیش تر در ۱۲ کشور جهان نیز به نمایش گذاشته شده است، این نمایشگاه جلوه‌ای ماندگار و کم نظیر از زیبایی، ذوق و ظرافت هنر ایرانی است که در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.

این رویداد فرهنگی و هنری امروز، پنجشنبه ۱۳ اسفند ماه، با حضور «بهمن نامور مطلق» معاون صنایع دستی کشور، «غدا هیجاوی» رئیس شورای جهانی صنایع دستی در منطقه آسیا و اقیانوسیه و مدیران موسسه آفرینش های هنری سلام به عنوان میزبان این برنامه و نیز جمعی از مسئولان و اصحاب فرهنگ و هنر در هتل پارسیان تهران افتتاح می‌شود.

این نمایشگاه با هدف ارائه ظرفیت‌های برجسته صنایع دستی و هنرهای سنتی ایرانی و نیز فرصتی برای رونق اقتصادی این حوزه و فروش آثار فاخر صنایع دستی است که توسط موسسه آفرینش‌های هنری سلام و با حمایت معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به عرصه فرهنگ و هنر ایران می‌توانند از ۱۳ تا ۲۱ اسفند ماه همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۴ از این نمایشگاه بازدید کنند.

منبع: فارس نیوز

برچسب‌ها صنایع دستی

دیدگاه  

    تبلیغات