دولت استرالیا ایران را به عنوان کانونی برای گردشگری به شهروندان خود معرفی کرد

دولت استرالیا ایران را به عنوان کانونی برای گردشگری به شهروندان خود معرفی کرد

تیم  کجارو
| شنبه, ۲۹ اسفند ۹۴ ساعت ۱۷:۳۰

یک تارنمای استرالیایی روز شنبه با پیشنهاد به شهروندان این کشور برای سفر به ایران، نوشت: ایران به سرعت در حال تبدیل شدن به یک کانون برای گردشگری است.

تارنمای «تراولر» استرالیا که مشاوره سفر به شهروندان این کشور ارائه می‌کند، نوشت

ایران به سرعت در حال تبدیل شدن به یک کانون برای گردشگری در جهان است.

این تارنما، مردم ایران را «ملتی با فرهنگی غنی» و سرزمینی زیبا دانست که در آن مردم «سلام گرم گردشگران را دریافت» می‌کنند.

به نوشته «تراولر» استرالیا، ایرانیان مردمی دوست داشتنی هستند... به معنای واقعی مردم ایران را در هر جایی ملاقات کنید، دوست شما هستند.

«آنتونی هم» دبیر بخش خاورمیانه یک نشریه گردشگری که به ایران سفر کرده است، گفت که مهمان‌نوازی که من در ایران تجربه کرده‌ام کاملا فوق العاده است.

وی گفت که مردم ایران واقعا از اینکه با شما هستند خوشحالند. ایران یک کشور افسانه‌ای است و تا حد زیادی امنیت در آن برقرار است.

تارنمای «تراولر» استرالیا در این گزارش با اشاره به پرسپولیس در «شهر باستانی در نزدیکی شیراز» به نقل از «آنتونی هم»، نوشت:

اصفهان نیز شهری امن و زیباترین شهری است که تاکنون دیده‌ام. شهری با مساجدی که با کاشی آبی ساخته شده‌اند و پل‌های زیبایی که در آن وجود دارد. تبریز و یزد نیز از شهرهای زیبا و قدیمی ایران هستند. در یک کلام باید بروم. ایران هنوز یکی از مقصدهای سفر است و زمانی که در آنجا بسر می‌برید، این کشور می‌تواند فکر شما را در مورد جهان تغییر دهد.

دولت استرالیا از آذر ماه امسال سفر به ایران را برای شهروندان خود بدون مشکل دانست و تاکید کرد که شهروندان استرالیایی می‌توانند ایران را به عنوان مقصد گردشگری خود برگزینند.

دولت استرالیا سطح هشدارهای مسافرتی به ایران را که پیشتر در سطح «سه» ارزیابی شده بود، به سطح «دو» کاهش داده است.

تارنمای «ای.بی.سی» استرالیا نیز یک ماه پس از آن با تاکید بر اینکه ایران از مقاصد گردشگری جهان در سال جدید میلادی است، به معرفی کشورمان به عنوان یکی از چهار مقصد احتمالی گردشگران در سال ۲۰۱۶ و پاسخ به چرایی این انتخاب و همچنین ظرفیت‌های گردشگری ایران پرداخت.

منبع ایرنا
برچسب‌ها توریسم

دیدگاه  

    تبلیغات