۳۲۰ هتل آپارتمان مشهد آماده‌ی پذیرایی از مسافران نوروزی

تیم  کجارو
جمعه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۰
۳۲۰ هتل آپارتمان مشهد آماده‌ی پذیرایی از مسافران نوروزی

به گفته رئیس اتحادیه هتل آپارتمان‌داران خراسان رضوی برای نوروز امسال ۳۲۰ هتل آپارتمان پذیرای مسافران تورهای مشهد و زائران نوروزی خواهند بود.

«مهدی آجیلیان» رئیس اتحادیه هتل آپارتمان داران خراسان رضوی با اشاره به اینکه ۳۲۰ هتل آپارتمان در مشهد پذیرای مسافران و زائران نوروزی خواهند بود، گفت:

این تعداد مهمان‌پذیر در شرایط عادی ظرفیت پذیرش بیش از ۳۵ هزار نفر از مسافران و گردشگران را دارد که این رقم در ایام نوروز حدود پنج درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه ارتقای سطح کیفی خدمات با هدف افزایش ماندگاری مسافران بیش از گذشته مورد توجه است، افزود که ظرفیت اسکان در هتل آپارتمان‌ها در شرایط اوج مسافرت‌ها تا ۵۰ هزار نفر در شب نیز قابل افزایش است.

این فعال عرصه گردشگری خراسان رضوی گفت:

نرخ ارائه خدمات به مسافران و گردشگران در نوروز بر اساس نرخ مصوب سال جاری است و از هفتم فروردین سال آینده تا پایان نوروز نیز ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف در قمیت خدمات هتل آپارتمان‌های استان اعمال می‌شود.

وی تاکید کرد که این اقدام با هدف تشویق و ترغیب مسافران برای سفر به مشهد در هفته دوم تعطیلات نوروزی انجام می‌شود.

آجیلیان با اشاره به اینکه در نوروز ۹۴ میانگین تکمیل ظرفیت هتل آپارتمان‌ها ۷۰ درصد ثبت شده است، بیان کرد که پیش‌بینی می‌شود در نوروز سال جدید میانگین تکمیل ظرفیت واحدهای زیر پوشش به ۸۰ درصد برسد.

نوروز امسال بیش از ۳۹۰ هزار نفر شب ظرفیت اسکان و بیش از ۲۷ هزار نفر شب ظرفیت اسکان اضطراری در استان خراسان رضوی در نظر گرفته شده است.

مطالب مرتبط:

    منبع ایرنا
    برچسب‌ها مسافرت مشهد نوروز

    دیدگاه