تشدید نظارت بر فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی

تشدید نظارت بر فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی

تیم  کجارو
| پنجشنبه, ۲۷ اسفند ۹۴ ساعت ۱۰:۳۰

بنا به اعلام ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، با آغاز اعزام اکیپ‌های بازرسی به سراسر کشور، نظارت بر فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی تشدید می‌شود که با مشاهده تخلفات احتمالی، برخورد قاطع و قانونی معمول خواهند داشت.

در اطلاعیه‌ای ویژه‌ی نوروز ۹۵ با محوریت نظارت بر فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر آمده است:

در راستای احقاق حقوق هموطنان عزیز و آن دسته از مسافران و گردشگرانی که از خدمات دفاتر مسافرتی و گردشگری استفاده و با خرید تورهای داخلی و خارجی سفر می‌کنند، علاوه‌ بر نظارت‌های معمول، به تشدید کنترل‌ها در قالب اعزام تیم‌های نظارتی محسوس و نامحسوس اقدام کرده است.

اکیپ‌های بازرسی در قالب تیم‌های ستادهای اجرایی خدمات سفر استان‌ها برای نظارت بر نحوه عرضه خدمات بویژه تورهای مسافرتی و کنترل کیفیت خدمات و قیمت‌های آن‌ها اعزام شده‌اند که با مشاهده تخلفات احتمالی، برخورد قاطع و قانونی معمول خواهند داشت.

ستاد مرکزی از هموطنان عزیز تقاضا دارد ضمن بررسی مقاصد سفر، تنوع قیمت‌ها و خدمات تور، صرفاً از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری مجاز و معتبر که از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مجوز دارند، تور خریداری کرده و دقت داشته باشند جزئیات خدمات مورد توافق حتماً در قرار داد ذکر شده باشد.

شماره تلفن‌های ۶۶۵۸۲۲۳۰ و ۶۶۵۸۲۲۳۱ در اختیار مسافران و گردشگران برای دریافت نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات احتمالی قرار دارد.

منبع ایسنا

دیدگاه  

    تبلیغات