نمایشگاه گردشگری ITB 2016: روز چهارم، گرمی نمایشگاه در هوای سرد برلین

سیامک احدی
یکشنبه، ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۰
نمایشگاه گردشگری ITB 2016: روز چهارم، گرمی نمایشگاه در هوای سرد برلین

دیروز چهارمین روز نمایشگاه ITB 2016 در حالی برگزار شد که بازدید برای عموم آزاد شده بود. نکته جالب استقبال جوانان از این نمایشگاه بود که به غرفه‌های مختلف سرک می‌کشیدند تا برنامه سفر آتی خود را مشخص کنند. در ادامه با گزارش اختصاصی کجارو از روز چهارم این نمایشگاه همراه ما باشید.

نمایشگاه ITB 2016

در روز چهارم نمایشگاه امسال نیز همچنان هوا ابری بود و حتی شب قبل از آن نیز در برلین کمی برف بایرید و هوا سردتر شد. اما سرمای هوا نتوانست گرمی و رونق نمایشگاه را کم کند. در روز چهارم بازدید از نمایشگاه برای عموم آزاد بود و بسیاری از مردم خصوصا جوانان برای دیدن غرفه‌های نمایشگاه آمده بودند.

در همان ساعات ابتدایی روز بسیاری از مردم وارد سالن‌ها شدند تا با کشورهای مختلف آشنا شده و مقصد بعدی خود برای سفر را انتخاب کنند.

نمایشگاه ITB 2016

در روز چهارم در سالن‌ها موسیقی و رقص‌های محلی به نمایش گذاشته شده بود و برنامه‌های شاد و متنوع که نمایانگر فرهنگ‌های مختلف بودند بر جذابیت نمایشگاه افزوده بود. مردم هم برای بازدید از این برنامه‌ها برنامه‌ریزی می‌کردند و زمان برگزاری هر یک از مراسم را می‌پرسیدند تا در آنها شرکت کنند.

نمایشگاه ITB 2016

در سالن ایران موسیقی سنتی اجرا می‌شد که توجه بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود جلب کرده بود. البته با توجه به این که در ایام فاطمیه هستیم بیشتر موسیقی نواحی ایران نواخته می‌شد.

شرکت ایوار نیز به روال گذشته سعی بر این داشت که با ارائه توضیحات جامع به بازدیدکنندگان نظر آنها را برای سفر به ایران و بازدید از جاذبه‌های توریستی فوق‌العاده آن جلب کند.

نمایشگاه ITB 2016

امروز روز پایانی نمایشگاه ITB 2016 برلین است. لطفا نظرات خود را درباره این نمایشگاه با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط:

    منبع کجارو

    دیدگاه