سفرستان، تعریف مدرن سفر

بخش تبلیغات
شنبه، ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۰
سفرستان، تعریف مدرن سفر

توانایی انطباق با شرایط یکی از تعاریف هوش است، از این رو دستاوردهای تکنولوژی نیز آنقدر رو به گسترش هستند که بتوانند فعالیت‌های روزمره‌ی ما را منطبق با نیازهایمان به شکلی آسان درآورند. سفر نیز از این قاعده مستثنی نیست، فضای مجازی این روزها، سرعت دریافت اطلاعات و آگاهی از مقاصد گوناگون سفر را بالا برده و متعاقب با آن انگیزه و میل سفر را در مخاطب ایجاد می‌کند، حال برابر با همین حرکت رو به جلو، بایدسازمانی برای پاسخگویی به نیازهای تازه‌ی مشتریان وجود داشته باشد. سفرستان با همین انگیزه و با آگاهی از خواست و نیازهای رو به رشد مخاطبان، خدمات آنلاین را فراهم کرده‌است.

سفرستان تجربه‌ی سال‌ها حضور در این بازار را با سرعت و دقت همراه کرده و تعریفی مدرن از فروش بلیط هواپیما، هتل و نیز پشتیبانی خرید برای مخاطبش ایجاد کرده‌ است.

شاید بزرگترین مزیت سفرستان را بتوان امکان مقایسه برای مخاطبانش دانست، مشتریان آنلاین سفرستان می‌توانند هر مدت زمان که می‌خواهند صرف بررسی گزینه‌های مختلف کرده و مناسب با بودجه و زمانشان، خود دست به برنامه‌ریزی سفر زده ومناسب‌ترین گزینه‌ی بلیط هواپیما و هتل را انتخاب کنند. در سفرستان هدف، احترام به حق انتخاب و سلیقه‌‌ی مشتری است.

سفرستان خود را مشاور و همراهی برای مشتریانش می‌داند و باور دارد که یک ارتباط مدوام تنها با فروش به پایان نمی‌رسد و خدمات پشتیبانی نیز به همان میزان برای مجموعه‌ی سفرستان اهمیت دارد. ساختار سایت بسیار آسان بوده و مخاطب را از ابتدا تا پایان روند خرید و نیز پیگیری آن همراهی می‌کند به علاوه بخش‌های مختلف به‌گونه‌ای در این سایت طراحی شده‌اند تا تمامی سوالات احتمالی کاربران را پاسخ دهد.

در عصر حاضر که زمان یکی از مهم‌ترین و ارزشمندترین داشته‌ها به حساب می‌آید، بهینه‌ترین راه خدمتی است که امکان مقایسه و خرید را در کم‌ترین زمان برای ما فراهم کند. با سفرستان هر کجا و هر زمان، با لپ‌تاپ یا موبایل می‌توانید مقدمات سفر بعدی خود را آماده کنید. همین احساس آسایش و اطمینان یکی از بزرگترین دستاوردهایی است که مجموعه به آن افتخار می‌کند.

 اصول حرفه‌ای و فلسفه‌‌‌ی کاری این مجموعه بر حق انتخاب مشتری استوار است و از این رو تمامی گزینه‌های موجود برابر و یکسان پیش روی مخاطب قرار می‌گیرد، مدیریت مجموعه سفرستان تیمی مرکب از تجربه و جوانی را به کار گرفته‌اند تا با ایجاد فضایی پویا، صادق و کاربردی ، مشتری در بستری امن و آرام بتواند بهترین و عملی‌ترین انتخاب را برای بلیط هواپیما و سفر داشته‌ باشد.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

برچسب‌ها تبلیغات

دیدگاه