سفر اپ: با گوگل استریت ویو روی کاناپه به سفری دور و دراز بروید

سعید میرزاپور
دوشنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۵
سفر اپ: با گوگل استریت ویو روی کاناپه به سفری دور و دراز بروید

استریت ویو یا نمای خیابان نام یکی از سرویس‌های گوگل است که با کمک آن می‌توان در جا‌های مختلف جهان از طریق موبایل یا کامپیوتر قدم زد. در این بخش از سفر اپ با کجارو همراه باشید تا با این اپلیکیشن بیشتر آشنا شوید.

همیشه امکان سفر وجود ندارد اما حس تمایل به سفر رفتن در اغلب مواقع در دل انسان‌ها فعال است. اغلب انسان‌ها مایل هستند که سفر کنند و جاهای جدیدی را ببینند. با جیب بی‌پول هم که نمی‌توان سفر کرد. زمان زیادی تا سال ۲۰۱۷ میلادی باقی نمانده است و در عصر تکنولوژی نیز زندگی می‌کنیم. پس به نظر می‌رسد که شرایط زندگی فرق کرده و با جیب خالی و روی کاناپه هم می‌توان به سفر رفت.

استریت ویو

گوگل استریت ویو یا نمای خیابان گوگل نام سرویسی است که کمپانی معروف گوگل ارائه کرده است. کاربران از طریق این سرویس می‌توانند در هر خیابان و منطقه‌ای از جهان که دوست داشتند، قدم بزنند و به گشت و گذار بپردازند. عجیب به نظر می‌رسد اما به طور شگفت‌انگیزی شیفه آن خواهید شد. سرویس نمای خیابان از تمام خیابان‌های شهر‌های مهم جهان تصویر نسبتا جدید دارد و به همین دلیل می‌توانید درون شهر‌های مختلف جهان به گشت و گذار بپردازید. البته استریت ویو تنها به گردش در خیابان‌ها محدود نمی‌شود. گردش در پارک‌ها، شرکت‌های بزرگ و کوچک، موزه‌ها و موارد این چنینی نیز از طریق این سرویس امکان پذیر است. این سرویس اپلیکیشنی برای تلفن‌های هوشمند نیز دارد. پس اگر مایلید روی کانابه و کنار بخاری بنشینید و به سفری دور و دراز بروید لینک‌های زیر شما را در این مسیر یاری می‌کنند.

دانلود

دانلود

دانلود

مطالب مرتبط:

    منبع کجارو

    دیدگاه