وب سایت تفرج، بهترین خدمات تورهای گردشگری روز

بخش تبلیغات
یکشنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۵
وب سایت تفرج، بهترین خدمات تورهای گردشگری روز

وب‌سایت تفرج، به عنوان جستجوگر تورهای داخلی و تورهای خارجی، در چندین ماه اخیر، توانسته است با ارائه بهترین خدمات تورهای گردشگری، در ردیف یکی از به‌روزترین وب‌سایت‌های ارائه دهنده تورهای مسافرتی قرار گیرد. با کجارو همراه باشید.

شما در وب سایت تفرج می‌توانید روزانه آخرین و جدیدترین تورها را از آژانس‌های توریستی مختلف دنبال کنید و به انتخاب خودتان آن‌ها را بررسی و سپس انتخاب کنید. وب‌سایت تفرج از ابتدا تا انتهای خرید تورتان همراه شما خواهد بود و خدماتی نظیر، تحلیل انتخاب هتل برای سفر را به شما ارائه می‌دهد. در این بخش شما می‌توانید هتل مورد نظر خود را برای تورهای خود با توجه به فیلتر کردن قیمت و امکانات انتخاب، مقایسه و سپس مناسب‌ترین را انتخاب کنید. شما در سایت تفرج روزانه می توانید تورهای لحظه آخری را دنبال کنید و تورهایی نظیر تور دبی، تور مالزی و تور تایلند و سایر تورها را انتخاب کنید. برای مشاهده سایر تورها می‌توانید به صفحه "تور مسافرتی" مراجعه کنید و آخرین تورهای مسافرتی را مشاهده کنید. در بخش پیشنهاد تفرج نیز تعداد زیادی از تورهای تخفیف‌دار از آژانس‌های معتبر برای شما گردآوری شده است. اخبار این بخش شامل آفرهای (پیشنهادهای) ویژه مسافرتی از طریق پیامک، ایمیل و شبکه‌های اجتماعی به آگاهی کاربران و اعضای تفرج می‌رسد.

انتخاب و رزرو هتل در سایت تفرج 

یکی از دغدغه های همه ما در سفر، داشتن اقامت در آن کشور و یا شهر مورد نظر است. اینکه چه هتلی را از نظر امکانات باید انتخاب کنیم خود یکی از دلشوره های سفر است. در سایت تفرج کلیه کاربران بدون هیچ محدودیتی می‌توانند هتل مورد نظر خود را بررسی و آنالیز کنند. بررسی هتل از نظر امکانات، میزان درجه کیفیت هتل، امکانات رفاهی هتل، آدرس و تلفن و غیره. در ضمن امکان رزرو هتل نیز بصورت آنلاین بزودی به امکانات تفرج اضافه خواهد شد.

تور لحظه آخری در سایت تفرج

تورهای لحظه آخری، همیشه یکی از انتخاب های اقتصادی و مقرون به صرفه در زمان‌های خاص برای شما است. تورهایی که در دقایق پایانی اعتبار یک پکیج مسافرتی با قیمتی فوق العاده مناسب عرضه می‌شود. در سایت تفرج شما می توانید تورهای لحظه آخری را رصد کنید و پس از انتشار آن، با بررسی تور مورد نظر نسبت به خرید آن اقدام کنید. تورهای لحظه آخری سایت تفرج یکی از به روز‌ترین بخش‌های وب‌سایت است. آخرین اخبار این بخش نیز همانند بخش پیشنهاد تفرج از طریق پیامک، ایمیل و شبکه‌های اجتماعی برای اعضا اطلاع رسانی می‌شود.

مطالب مرتبط:

    دیدگاه